انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست آموزش جدید

درخواست آموزش جدید

آقا مدیر اگر امکان داره آموزش نحوه گذاشتن صدا در اکلیپس را از ابتدا(ساخت پروژه جدید )تا پایانی که صدا را گذاشتید و اجرا کردید برامونامون آموزش اون بذارید؟؟
بخش صدا در آمورشهاتون خیلی خلاصه است
آقا مدیر اگر امکان داره آموزش نحوه گذاشتن متن طولانی (مثل یک کتاب)در اکلیپس را از ابتدا(ساخت پروژه جدید )تا پایانی که متن کتابرا گذاشتید و اجرا کردید برامونامون آموزش اون بذارید؟؟بخش متن در آمورشهاتون خیلی خلاصه اس
ببخشید اگر فضولی کردم
پاسخ

درخواست آموزش جدید

[عکس: ?id=741&part=2&auth=co&disp=a][عکس: ?id=741&part=3&auth=co&disp=a]با سلام و تشکر ویژه از اهتمام شما به سایتدر مورد فایل های پیوست دوسوال دارم:در فایل شمار1.1 خطاهای است که اکلیپس به من داده من هر کاری کردم نتونستم مشکل رو برطرف کنم.در مورد فایل شماره 1.2 وقتی من دکمه می ذارم مثلث زرد رنگی کنار دکمه و فایلXmlظاهر میشه در حالیه در فیلم های آموزشی  که دیدم پنین اتفاقی نمی افتد.ممنون میشم اگر در مورد خطاهای شماره1.1 راهنمایی کنید( یا در سایت تون اموزش کامل گذاشتن صدا در برنامه را آموزش اون بذارید)راه برطرف کردن مثلث زرد رنگ چیه؟؟(البته میدونم مشکلی توی اجرا ندارم ولی اگر بشه رفعش کرد بهترهبا تشکریا علی
پاسخ

درخواست آموزش جدید

سلام.
قول نمی دهم اما سعی می کنم که یک وقت آزاد پیدا کرده و در این مورد، آموزش هایی رو بنویسم. 
در ضمن، لطفا برای سوالات جدید، موضوع جدید بسازید. 
در مورد دو سوال که گفتید، انگار عکسا مشکل دارن و من نمی تونم ببینمشون . توصیه می کنم عکس های مورد نظرتان را ضمیمه ارسال کنید.
معمولا مثلث زرد رنگ مهم نیست، اما علامت های قرمز حتما باید برطرف شوند.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

درخواست آموزش جدید

ارسال مجدد با تصاویر ضمیمه
با سلام و تشکر ویژه از اهتمام شما به سایتدر مورد فایل های پیوست دوسوال دارم:در فایل شمار1.1 خطاهای است که اکلیپس به من داده من هر کاری کردم نتونستم مشکل رو برطرف کنم.در مورد فایل شماره 1.2 وقتی من دکمه می ذارم مثلث زرد رنگی کنار دکمه و فایلXmlظاهر میشه در حالیه در فیلم های آموزشی  که دیدم پنین اتفاقی نمی افتد.ممنون میشم اگر در مورد خطاهای شماره1.1 راهنمایی کنید( یا در سایت تون اموزش کامل گذاشتن صدا در برنامه را آموزش اون بذارید)راه برطرف کردن مثلث زرد رنگ چیه؟؟(البته میدونم مشکلی توی اجرا ندارم ولی اگر بشه رفعش کرد بهترهبا تشکریا علی
ببخشید نمی دونم چطوری موضوع جدید بسازم

پاسخ

درخواست آموزش جدید

علی آقا جواب سوال منو نمیدید؟؟
من هنوز منتظرم
سوالاتم بالای دو عکس بالا قید شده 
ممنونمیشم اگر راهنمایی ام کنید
پاسخ

درخواست آموزش جدید

در حال نوشتن یک مبحث در این رابطه هستم، ولی چون عجله دارید، فعلا مبحث رو که ناقص هست، آپلود کردم. لینک مبحث :

http://kelidestan.com/android/android-62.php

البته فقط قسمت مربوط به پیام هشدار زرد رنگ مونده که بعدا کاملش می کنم و میگذارم روی سایت.
در ضمن، ساختار تعریف Button رو در مبحث زیر بخوانید، شما کدهاش رو اشتباه نوشتید :

http://www.kelidestan.com/android/android-56.php

محل قرارگیری کدهای Button هم غلط است.
bookbook 
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

درخواست آموزش جدید

ببخشید راستش وقتی وارد انجمن می شودم اصلامتوجه نمی شوم پیامی اومده یا نه
کلی گیج میزنم تا پیام جدید پیدا کنم
از راهنمایی تون ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

درخواست آموزش جدید

من خودم همیشه تنها قسمت ((آمار انجمن)) که در بالای صفحه اصلی انجمن قرار گرفته را نگاه می کنم. ارسال های جدید، در آنجا و در بالای لیست، با رنگی متفاوت نمایش داده می شود.

bookbook 
پاسخ

درخواست آموزش جدید

سلام علی آقا
ببخشید با هم مزاحم شدم
آقا شما در پاسخ سوال قبلی ام در ارتباط با اون دو تصویر گفتید که کد اشتباه نوشتم
اگر امکان داره کد صحیحش را برام بذارید چون بدجور توی قمپوسم
پاسخ

درخواست آموزش جدید

سلام.
همان آموزش اصلی، تمامی مراحل را گفته و کدها هم قرار داده شده است  (منظورم آموزش ساخت دکمه که لینک گذاشتم نیست، بلکه آموزش های اولیه که پروژه کامل ساخته ایم) . حتی پروژه اندروید هم برای دانلود گذاشته شده است. دیگر نیازی به درج کد در اینجا نیست.
شما کدام آموزش را شبیه سازی می کنید ؟
در ضمن، اگر چگونگی import (وارد کردن) پروژه آماده به درون برنامه eclipse را نمی دانید، تذکر بدید تا براتون یک آموزش در این زمینه بنویسم (البته خیلی ساده هست).
bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان