انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت اپ

ساخت اپ

با سلام من رشته ام برنامه نویسی نیست ولی علاقه زیادی به ساخت اپ دارم.تمام راهنمایی های سایت خوب شما رو خوندم و میخوام شروع کنم فقط چند تا سوال دارم.
1-واسه ساخت اپ کتاب از دریم ویور میشه استفاده کرد آموزشش چه جوریه؟راحتر از اکلیپسه؟
2-میخوام اپ رو تو گوگل پلی بفروشیم چی کار کنیم؟چی بانک خارجی معمولا استفاده میشه؟
3-کلا روش پرداخت اپ های فروشی چگونه است تو قسمت ساخت اپ پیدا نکردم آموززشش رو که چه جوریه در هنگام فعال کردن روشی بزاریم واسه پرداخت؟
4-یه اپ که هم متن و هم عکس داره با چه برنمامه ای بسازم با همین اکلیپس خوبه؟
ببخشید زیاد سوال کردم من رشتم ام لیسانس پزشکی ولی علاقه زیادی به ساخت اپ دارم
با تشکر

پاسخ

ساخت اپ

سلام.
1- من با DreamWeaver کار کردم، ولی برای طراحی سایت، نه ساخت برنامه اندروید. بنابراین نمی تونم نظر بدم که کار باهاش راحتتر از eclipse هست یا نه.
فقط می دونم که eclipse توسط تعداد زیادی از توسعه دهنده ها استفاده میشه و تعداد زیادی از آموزش ها هم بر اساس این نرم افزار می باشد.
2- چند برنامه اندروید ایرانی رو دیدم که برای فروش در گوگل پلی گذاشته شدند، ولی نمی دونم که چطور این کار رو کردند زیرا در حال حاضر، سیاست گوگل این است که کاربران ایرانی حتی از آموزش های برنامه نویسی اندروید هم محروم باشند، چه رسد به اینکه از فروش برنامه اندروید، کسب درآمد کنند. باید دید که آیا پول هاشون بلوکه می شود یا خیر. بهترین راه، تماس با این افراد است. به هر حال، فعلا می توانید از فروشگاه های ایرانی استفاده کنید.
3- برنامتون رو بسازید و بعد در فروشگاه های ایرانی ثبت نام کرده و برنامه خود را در سایت آنها آپلود کنید. آنها برنامه را بررسی می کنند و در صورتی که آن را مناسب برای فروش بدانند، برنامه در سایت آنها به فروش گذاشته می شود. پس از فروش برنامه به کاربران، شما درصدی از پول (بیش از 60 درصد) را از این سایت ها دریافت می کنید. پس برای فروش، شما نیاز به انجام هیچ کاری ندارید. تنها باید برنامه اندروید را بسازید.
4- بله برنامه eclipse مناسب می باشد. 
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

ساخت اپ

در ضمن، شما که می خواهید کتاب بسازید، بد نیست نگاهی به موضوع زیر بیندازید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthre...79#pid5879
bookbook 
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

ساخت اپ

(۱۳۹۲/۰۹/۱۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ)'admin' نوشته: در ضمن، شما که می خواهید کتاب بسازید، بد نیست نگاهی به موضوع زیر بیندازید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthre...79#pid5879

از لطف شما بسیار ممنونم من مثلا یه آپ میسازم و کاربر اونو رو گوشیش دانلود کنه بعد مطالب که در دسترسش قرار میگرده چه جوریه مجبور به واریز وجه بشه؟
شاید منظور شما پرداخت به سایت و بعد دانلود اپ هست .
مثلا من نرم افزار دارونما رو رو گوشیم دارم ولی برای بازکردن و استفاده از اون باید وجه رو پرداخت کنم نحوه سازماندهی و و برنامه نویسی این شکل چه جوریه؟
با تشکر

پاسخ

ساخت اپ

در سایت کافه بازار به عنوان توسعه دهنده ثبت نام کنید و سپس در آنجا، بخشی در مورد راهنمایی برای قرار دادن امکان پرداخت درون برنامه ای وجود دارد تا کاربران از داخل برنامه بتوانند وجهی را پرداخت نمایند.

bookbook 
پاسخ

ساخت اپ

(۱۳۹۲/۰۹/۱۲, ۰۷:۴۰ ب.ظ)'admin' نوشته: در سایت کافه بازار به عنوان توسعه دهنده ثبت نام کنید و سپس در آنجا، بخشی در مورد راهنمایی برای قرار دادن امکان پرداخت درون برنامه ای وجود دارد تا کاربران از داخل برنامه بتوانند وجهی را پرداخت نمایند.

با سلام
یعنی معنی این جمله اینه که سایت های فروش آپ خودشون شریک سازنده  نرم افزار هستن؟ یه سوال برام هست اپ دارونما مثلا از وقتی تبلتم خریدم توسط فروشنده واسم نصب شده ولی موقع کار میگه باید فعال کنی یعنی احتمالا واریز اون چه جوری توسط فروشنده واسم نصب شده و این نوع اپ چه جوریه؟من میخوام اپی داشته باشم که کاربر ابتدا نصب کنه بعد به طریقی واریز کنه؟
با تشکر
سلام با

پاسخ

ساخت اپ

سایت های فروشنده، در فروش برنامه شریک می شوند. مثلا برنامه ای که 1000 تومان فروخته می شود، حدود 60 درصد از آن به سازنده برنامه و حدود 40 درصد از آن، به سایت فروشنده  می رسد (هر سایت، درصدی که خودش تعریف کرده را می گیرد). اما صاحب برنامه شما هستید و هر وقت که بخواهید می توانید اعلام کنید که دیگر برنامه شما توسط آن سایت فروخته نشود و یا آن را به سایت دیگری برای فروش به کاربران، بدهید.
منظورم از آن جمله، راهنمایی برای امکان ایجاد فروش درون برنامه ای بود. با مراجعه به سایت کافه بازار، می توانید از قوانین و راهنمایی های آنها بهره مند شوید. سایت به کاربران اجازه می دهد که برنامه را دانلود کنند، سپس درون برنامه، بخشی از کدها به گونه ای نوشته شده که کاربران می توانند از پرداخت درون برنامه ای استفاده کنند (برای فعال سازی بخش هایی از برنامه یا هر چیز دیگر).

bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان