انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فارسی نوشتن اسم برنامه

فارسی نوشتن اسم برنامه

با سلام خدمت شما مدیر و اعضا کمک رسان
من می خواهم اسم پروژه یا اسم برنامه اندروید که می نویسم  فارسی باشه وقتی می سازم خطا می دهد 

لطفا راهنمایی کنید که من در برنامه eclipse چیکار کنم فارس هم نوشته بشه و هم اسم برنامه ای که می خواهم بسازم 

راستی از شما سپاس که راهنما و استاد خوبی در کنار من و دوستان هستید
پاسخ

فارسی نوشتن اسم برنامه

سلام.
خواهش می کنم. با پرسیده شدن سوالات جدید، مطالب جدیدتری را در سایت خواهیم نوشت و بدین ترتیب، بخش آموزش برنامه نویسی اندروید، غنی تر خواهد شد.
با توجه به پرسش شما، مبحث زیر را نوشتم :

http://www.kelidestan.com/android/android-58.php

شما ابتدا نام برنامه خود را به صورت یک کلمه انگلیسی بنویسید، سپس مطابق راهنمایی ارائه شده در مبحث بالا، نام برنامه خود را به کلمه فارسی مورد نظرتان تغییر بدهید. دقت کنید که نام فولدر حاوی پروژه، برابر همان نام انگلیسی انتخاب شده در هنگام ساخت پروژه خواهد بود.
در کل، باید متن های فارسی را در این فایل ذخیره کنید.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

فارسی نوشتن اسم برنامه

باسلام 
[align=justify][align=justify]من متن راهنمایی شمار رو خوندم  و استفاده کردم  فقط یه مشکل وجود داره اینه که من مانند ((تست)) میشه فارسی نوشت ولی مثل ((کفش داری)) نمیشه چیکار کنم 
[align=justify][align=justify]می دونی پعنی دو جمله ای نمیشه خطا می دهد
پاسخ

فارسی نوشتن اسم برنامه

لطفا متن مربوط به خطا را اینجا بنویسید.
همچنین ذکر کنید که در چه قسمتی خطا می دهد.
bookbook 
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

فارسی نوشتن اسم برنامه

متن من (خانه پیامک)هست 
وقتی میرم برای تغییر نام و روی نام برنامه که قبلا به انگلیسی نوشته بود و کلید f2 می زنم یک صفحه باز میشود که نام را می تونید تغییر دهید و من می نویسم خانه پیامک وقتی ok می کنم عکس زیر که برایتون گرفت ظاهر می شود 

لازم به ذکر است در قسمتی که گفته بودی می رویم و انجا اسم فارسی می نویسی را تغییر دادم 

وقتی ok می کنم  تغییر نمیکند
مشکل از کجاست

پاسخ

فارسی نوشتن اسم برنامه

لطفا همان مبحثی را که در ارسال قبلی، آدرس دادم، بخوانید و مطابق آن عمل کنید. شما موارد دیگری را انجام داده اید.
شما تنها با فایل strings.xml باید کار کنید و نام برنامه را در آن تغییر بدهید.

bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان