انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشکال در اجراي پروژه

اشکال در اجراي پروژه

سلام دوستان
من تازه با سايت شما و برنامه نويسي آندرويد آشنا شدم
خيلي سايت خوب و جالبي داريد
من طبق آموزش هاي سايت شما برنامه eclips و sdk را نصب کردم و يک پروژه ايجاد کردم اما وقتي مي خواهم run کند با پيغام زير روبرو مي شوم

پاسخ

اشکال در اجراي پروژه

سلام دوست عزیز.
خیلی ممنون.
به تصویر زیر توجه کنید :

من عمدا، علامت ; را از آخر آن خط از کدها برداشته ام و فایل را ذخیره کرده ام. این کار باعث می شود که برنامه eclipse ، علامت مربوط به تشخیص یک خطا را در جلوی آن خط نمایش دهد. تا زمانی که این خطا برطرف نشود، با اجرای پروژه، همان پیامی که شما مشاهده کردید، نمایش داده خواهد شد. بنابراین شما باید بگردید و ببینید کدام بخش از پروژه اندروید، دارای خطا است. اگر فایل ها را save کرده باشید، معمولا در کنار نام فایل حاوی خطا نیز یک علامت قرمز رنگ نمایش داده می شود تا راحتتر، موقعیت خطا را پیدا کنید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط h_mohamadi ، zanyyy

اشکال در اجراي پروژه

ممنونم ولي اين مورد را پيدا نکرده ام
اين علامت قرمز کنار نام پروژه چيست؟؟؟

فایل‌های پیوست

عکس(ها)

پاسخ

اشکال در اجراي پروژه

نشانه وجود یک خطا است و باید آن را پیدا کرده و برطرف کنیم.
در قسمت Problems ببینید چه خطایی نوشته شده است. مثل شکل زیر :

احتمالا در آنجا می توانید بفهمید که مشکل از چیست.
اگر خالی بود، یک پروژه جدید دیگر بسازید و ببینید که برای آن هم همین خطا را می دهد (ببینید به محض ساخت پروژه، آیا علامت خطا در کنار نامش وجود دارد یا نه). اگر نبود، سعی کنید پروژه را اجرا کنید، ممکن است هنگام اجرای برنامه، این خطا را برنامه eclipse بیابد.

همچنین در قسمت Console ، ببینید آیا هنگام تلاش برای اجرای برنامه، پیامی نمایش داده می شود یا خیر (پیام های قبلی آن را پاک کنید تا پیام جدید با آنها اشتباه گرفته نشود). البته بعیده پیام خطایی در Console نمایش داده شود، زیرا اصلا به مرحله اجرای برنامه نمی رسد.

bookbook 
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

اشکال در اجراي پروژه

در قسمت کنسول ارور زير را مي دهد

فایل‌های پیوست

عکس(ها)

پاسخ

اشکال در اجراي پروژه

نگاهی به لینک زیر بیندازید :

http://stackoverflow.com/questions/19727...wexception

در آن، در مورد Build-tools صحبت شده که همراه بسته های نرم افزاری برای SDK نصب می شود. مثلا به شکل زیر دقت کنید :

به نکاتی که گفته شده توجه کرده و ببینید مشکل را حل می کند یا نه.
در کل، اگر خیلی این مشکل اذیتتون کرد، می توانید از بسته adt-bundle استفاده کنید.
bookbook 
پاسخ

اشکال در اجراي پروژه

من کل فايل هاي نصب شده را پاک کردم و adt-bundle  را گرفتم و وقتي eclipse آن را اجرا کردم يک صفحه کاملا سفيد آمد و مجبور شدم دوباره مثل قبل عمل کردم
ببخشيد من زياد اذيت مي کنم چون من تازه کارم
اما الان درست شد و run مي کند ولي مشکل اين است که برنامه ام فارسي را ساپورت نمي کند

فایل‌های پیوست

عکس(ها)

پاسخ

اشکال در اجراي پروژه

نه خواهش می کنم. این مشکلات برای همه ممکنه پیش بیاد.
متن مورد نظرتان را در فایل strings.xml تعریف کنید و به آن ارجاع دهید. تا اونجایی که من می دونم، eclipse زبان فارسی را نمایش می دهد و نباید مشکلی پیش بیاد (فقط ممکن جهت نمایش را اشتباه نشان بدهد، وگرنه حروف صحیح خواهد بود).

bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط h_mohamadi ، mohammad hosein ، zanyyy ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان