انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی رفع Error??

چگونگی رفع Error??

سلام دوستان عزیز
سوال والبته مشکلی دارم
چند مدتی هست که درگیر یک برنامه متلب هستم
دائما با error زیر روبرو میشوم، و هر تلاشی کردم نتوانستم در رفع آن موفق شوم!

کد:
Error using sym.eig
Too many input arguments.

اگر میتوانید دوستان عزیز بهم کمک کنید
با تشکر
پاسخ

چگونگی رفع Error??

شما از یک function در کدهاتون استفاده می کنید و متغیرهایی که برای اون  function استفاده میشه رو بیشتر وارد میکنید. مثالی میزنم ، مثلا من یک Function مینویسم که دستور کلی آن این است :

کد:
[d]=AD(t,k,g)
d=t+k+g;

تابع بالا به اسم AD دارای ورودی  های t , k, g  و خروجی d است. میتونید دستورات بالا رو در یک function ذخیره کنید. فرض کنیم این تابع ورودی ها را جمع میکنه و خروجی d رو میسازه و به شما میده. حالا اگه دستور زیر رو بنویسید ، متلب به شما پیغام اخطار میده ، همون پیغامی که در بالا نوشتید.

کد:
[d]=AD(10,2,3,4)
دوست دارم زندگی رو . . . 
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

چگونگی رفع Error??

(۱۳۹۲/۰۷/۱۱, ۰۳:۲۵ ب.ظ)'4i469x' نوشته: شما از یک function در کدهاتون استفاده می کنید و متغیرهایی که برای اون  function استفاده میشه رو بیشتر وارد میکنید. مثالی میزنم ، مثلا من یک Function مینویسم که دستور کلی آن این است :

کد:
[d]=AD(t,k,g)
d=t+k+g;

تابع بالا به اسم AD دارای ورودی  های t , k, g  و خروجی d است. میتونید دستورات بالا رو در یک function ذخیره کنید. فرض کنیم این تابع ورودی ها را جمع میکنه و خروجی d رو میسازه و به شما میده. حالا اگه دستور زیر رو بنویسید ، متلب به شما پیغام اخطار میده ، همون پیغامی که در بالا نوشتید.

کد:
[d]=AD(10,2,3,4)

ميشه بيشتر توضيح بديد؟
من منظورتونو  متوجه نميشم!
منظورتون استفاده از تابع subsهستش؟
پاسخ

چگونگی رفع Error??

سلام.
منظورشون اینه که به احتمال زیاد، شما به یک تابع، بیش از تعداد ورودی هایی که آن تابع دریافت می کند، ورودی دادین.
بنابراین تابع مورد نظر رو بررسی کنید و دوباره ارجاع به آن را بنویسید.
معمولا در پیام خطا، شماره خطی از کدها که خطا را ایجاد کرده نیز نمایش داده می شود. بنابراین می توانید تابع مورد نظر را بیابید.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان