انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
auto play در simulink

auto play در simulink

سلام

من یه برنامه نوشتم که باید تقریبا 100 بار برای بهبود متغییر اجرا بشه
چون از سیمولینک متلب توش استفاده کردم نیاز دارم که برنامه خودکار اجرا بشه و متغییرای جدید توی یه ماتریس ذخیره بشن

یه راهی پیدا کردم

کد:
sim('FIS')

زمانی که در حالت ثابت باشیم درست کار میکنه

اما وقتی باید رندومی عدد پیدا کنه و بزاره توی تابع بعد این عمل انجام بشه Error میده!

شما دستور دیگه ای بلدید؟؟؟ که توی یه حلقه ی for کار کنه !
پاسخ

auto play در simulink

سلام.
دستوری که به درد این کار بخوره رو نمیشناسم (بر اساس اطلاعات خودم، نه به طور صد در صد).
پیام خطا رو اینجا بنویسید، شاید راه حلی براش پیدا کنم.

در ضمن، من فکر می کنم اینکه پیام خطا میده ربطی به داخل حلقه for بودن نداره. دلیل اینکه داخل حلقه for خطا میده اینه که برنامه به تعداد دفعات زیاد اجرا میشه و بالاخره یک سری عدد تصادفی ایجاد می شود که منجر به ایجاد یک پیام خطا خواهد شد. (من قبلا نیز با چنین مواردی مواجه شدم، شما 100 بار اجرا می کنید و خطا نمیده اما بار 101 ام خطا میده)
ببینید در زمانی که خطا نمایش داده می شود، مشکل دقیقا از چیست و سپس برنامه را به گونه ای تصحیح کنید که دیگر آن مورد پیش نیاید.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط zahra

auto play در simulink

زمانی که MFILE داشته باشید که فایل سیمولینک داشته باشه مثل یه سیستم فازی برای اینکه MFILE به صورت خودکار کار کنه و نیاز نباشه هر دفعه دکمه run سیمولینک رو بزنید دستور زیر عمل میکند.

کد:
sim('FIS')
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان