انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توزیع نرمال

توزیع نرمال

دانلود MILAD.48800.docx

نام فایل MILAD.48800.docx
نوع فایل .docx
دفعات دانلود 337
اندازه 12.97 KB
ارسال کننده فایل kingkurd
سلام جناب مهندس واقعا خسته نباشید.مهندس بخدا از زمین و زمان بریدم هیچکی نمیتونه کمکم کنه تورو امام حسین شما هم جواب منفی ندین.جناب مهنس مدیر گروهمون گیر داده که اگه سوال زیر رو براش ببرم یرگه فارغ التحصیلیم رو امضا میکنه تورو خدا کمکم کن بخدا خسته شدم.سوال اینه ...فرض میکنیم که ایکس1 تا ایکس N هم ارز توزیع نرمال تتا و سیگما به توان 2 باشد میخواهیم آزمون زیر رو امتحان کنیم با رسم نمودار        1-H0=تتا کوچکتر مساوی تتا صفر      2- H1=تتا بزرگتر از تتا صفر

خواهش میکنم کمکم کنید فارغ التحصلم بکنه استاد بقرآن یک کلمه از متلب نمیدونم مدیر گروهمون هم گیر داده.ممنونم
ایمیل. MILAD.48800@YAHOO.COM
پاسخ

توزیع نرمال

سلام.
شما مسئله رو حل کنید و سپس فرمول نهایی که باید رسم بشه رو اینجا بنویسید، من در رابطه با کدهای متلب لازم برای رسم شکل، کمکتون می کنم.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

توزیع نرمال

نقل قول:جناب مهندس اگه زحمتی نیست اگه خودتون ی مثال حل شده از توزیع نرمال دارین بهم لطف کنید که بتونم استاد رو راضی کنم.ازتون خواهش میکنم.هر مثالی که بلد هستین یا دارین
پاسخ

توزیع نرمال

متاسفانه مثال آماده ای در این زمینه دارم. 
توصیه می کنم از یکی از دانشجویان رشته ریاضی کمک بگیرید. یک سری به دانشکده ریاضی دانشگاهتون بزنید.
بعد از حل شدن مسئله، فرمول لازم برای ترسیم رو اینجا بنویسید تا کمکتون کنم.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان