انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنماییم کنید

راهنماییم کنید

سلام.من دو تا تمرین متلب دارم وچون در حد مبتدی هستم نمیدونم در مورد چی هست میشه لطغا کمکم کنید دوستان.ممنون

دانلود شماره1.docx

نام فایل شماره1.docx
نوع فایل .docx
دفعات دانلود 364
اندازه 11.66 KB
ارسال کننده فایل dokhtarkhanum
پاسخ

راهنماییم کنید

سلام.
مشکل از شما نیست، مشکل از این دو تا تمرینه که اصلا معلوم نیست چی هستن.
بعضی تمرینا اینجورین، شما باید فقط دو روز بشینید ببینید که اصلا مسئله چی خواسته. حلش که دیگه جای خود داره.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

راهنماییم کنید

(۱۳۹۲/۰۳/۰۶, ۰۲:۱۲ ق.ظ)'admin' نوشته: سلام.
مشکل از شما نیست، مشکل از این دو تا تمرینه که اصلا معلوم نیست چی هستن.
بعضی تمرینا اینجورین، شما باید فقط دو روز بشینید ببینید که اصلا مسئله چی خواسته. حلش که دیگه جای خود داره.

.میشه هر چی فهمیدین از این تمرینا بگید شاید کمکم کرد.مثلا دستوراتش چی هستن و چیکار میکنن؟ممنون
پاسخ

راهنماییم کنید

میشه هرچی از این تمرینا متوجه میشید بگید شاید کمکم کنه.ممنون میشم
پاسخ

راهنماییم کنید

کدهاش غلطه. مثلا عبارت زیر توی کدها هست :

کد:
x**3

چنین چیزی توی متلب نداریم. شما اگر عبارت زیر رو در متلب اجرا کنید، پیغام خطا نمایش داده میشه :

کد:
2**3

یا یک مورد دیگر اینکه از علامت # استفاده شده، که بنده، حداقل تا امروز، کاربردی از این علامت در نرم افزار متلب ندیدم. 
بنابراین کدها غلطه و قابل اجرا نیست.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان