انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرار دادن فایل های اتوکد در سایت

سلام
من یه سوال داشتم . می خواستم بدونم چه جوری میشه نقشه های اتوکد (3d)  رو داخل سایت قرار داد؟
پاسخ

(۱۳۹۲/۰۲/۰۵, ۰۴:۴۰ ب.ظ)immaculate نوشته: من یه سوال داشتم . می خواستم بدونم چه جوری میشه نقشه های اتوکد (3d) رو داخل سایت قرار داد؟

سلام .
آیا در سایت خاصی ، این امکان رو مشاهده کردید ؟
اگر یک لینک بدهید شاید بتونم راهنماییتون کنم .
در غیر این صورت دقیقا شرح بدید که می خواهید نقشه ها چگونه نمایش داده شوند .
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

(۱۳۹۲/۰۲/۰۶, ۱۱:۳۳ ب.ظ)admin نوشته:
(۱۳۹۲/۰۲/۰۵, ۰۴:۴۰ ب.ظ)immaculate نوشته: من یه سوال داشتم . می خواستم بدونم چه جوری میشه نقشه های اتوکد (3d) رو داخل سایت قرار داد؟

سلام .
آیا در سایت خاصی ، این امکان رو مشاهده کردید ؟
اگر یک لینک بدهید شاید بتونم راهنماییتون کنم .
در غیر این صورت دقیقا شرح بدید که می خواهید نقشه ها چگونه نمایش داده شوند .
نه در سایت خاصی ندیدم . من قراره نقشه ای که در اتوکد کشیدم رو که به صورت 3 بعدیه ببرم داخل سایت به طوری که کاربری که وارد سایتم میشه بتونه با موس یا کلید های جهتی صفحه کلید توش حرکت کنه و شهر مورد نظرشو انتخاب کنه
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
پاسخ

فکر می کنم فرمت فایل ها ، dwg باشه (یا می تونیم بگیم برای نمایش یک فایل CAD) .
خود امکانات معمولی مرورگرها (تا اونجایی که من می دونم) این قابلیت رو ندارند که با اونها بتونید فایل های CAD رو ببینید و یک مدل سه بعدی با امکان چرخاندن داشته باشید . اما یک سری نرم افزارهای server side هست که می تونید از اونها استفاده کنید . البته من خودم تا حالا این کار رو نکردم .
مثلا یک نرم افزار به نام Brava هست که میتونه این کار رو انجام بده . شما باید نسخه Brava! Enterprise این نرم افزار رو بگیرید که به صورت server side هست . اطلاعات در مورد اون رو می تونید در لینک زیر بیابید :

http://www.bravaviewer.com/try-it

که البته پولی هست ولی 2 هفته به طور مجانی می تونید اون رو تست کنید . در مشخصاتش گفته شده که میتونه برای CAD drawings به کار بره .
همچنین شاید لینک زیر اطلاعات مفیدی رو در مورد سایر نرم افزارها برای نمای فایل های CAD در مرورگر ، در اختیارتون بگذاره :

http://gis.pima.gov/webdev/dwg.htm

اگر نتیجه گرفتید ، در اینجا بگید تا دیگران نیز از تجربه شما بهره ببرند . Iran
bookbook 
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

عبارت زیر رو در گوگل جستجو کنید :

free AutoCAD WS web and mobile app to view, edit and share DWG files

اولین لینکی که می آید متعلق به سایت سازنده نرم افزار autocad است که دقیقا همین عبارت بالا را نوشته است . لینک برای من باز نشد اما اگه بتونید همین application رو پیدا کنید یا از همین لینک بگیرید ، خیلی بهتره چون اولا مجانیه و دوما در سایت خود شرکت سازنده autocad قرار دارد و نشان می دهد که معتبر است .
اسم آن ، AutoCAD® WS می باشد .
bookbook 
پاسخ

(۱۳۹۲/۰۲/۰۷, ۰۴:۳۷ ب.ظ)'admin' نوشته: عبارت زیر رو در گوگل جستجو کنید :

free AutoCAD WS web and mobile app to view, edit and share DWG files

اولین لینکی که می آید متعلق به سایت سازنده نرم افزار autocad است که دقیقا همین عبارت بالا را نوشته است . لینک برای من باز نشد اما اگه بتونید همین application رو پیدا کنید یا از همین لینک بگیرید ، خیلی بهتره چون اولا مجانیه و دوما در سایت خود شرکت سازنده autocad قرار دارد و نشان می دهد که معتبر است .
اسم آن ، AutoCAD® WS می باشد .

ببخشید با کد نویسی نمی تونم در داخل صفحات وب نقشه ها رو قرار بدم؟
پاسخ

یک فایل DWG با حجم کم ، پیوست کنید تا بررسی کنم و بهتون اطلاع بدم . 
bookbook 
پاسخ

(۱۳۹۲/۰۲/۰۹, ۰۲:۲۲ ب.ظ)'admin' نوشته: یک فایل DWG با حجم کم ، پیوست کنید تا بررسی کنم و بهتون اطلاع بدم . 

مرسی پیدا کردم 
پاسخ

اگر نتیجه گرفتید ، روش رو در اینجا بگید تا دیگران هم استفاده کنند .
bookbook 
پاسخ

(۱۳۹۲/۰۲/۱۰, ۰۳:۲۱ ب.ظ)'admin' نوشته: اگر نتیجه گرفتید ، روش رو در اینجا بگید تا دیگران هم استفاده کنند .

با  نرم افزار  AutoDWG FlashDWG   تبدیل به فایل فلش کردم و در داخل سایت استفاده کردم 
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

می خواستم این بحث و ادامه بدیم .
من می خوام 2 تا دکمه در داخل سایتم طراحی کنم که یکی فایل های اتوکد و تبدیل به عکس کنه و اون یکی هم برعکس این کارو انجام بده ؟ میشه راهنماییم کنین؟
پاسخ

برای تبدیل dwg به عکس ، سایت زیر این کار رو انجام میده :

http://www.zamzar.com/convert/dwg-to-jpg/

دنبال کدها گشتم اما چیزی پیدا نکردم ، ولی شما ناامید نشید و این عبارت و عبارت های مشابه رو توی گوگل جستجو کنید :

code for convert dwg to jpg

یا

server side convert jpg to dwg

یا 

server side script convert dwg to jpg

تا بلکه کدهایی که این سایت استفاده میکنه رو پیدا کنید .
bookbook 
پاسخ

نه چیزی پیدا نکردم
.راستی نقشه های جی ای اس رو چه جوری داخل سایت قرار بدم به طوری که کاربر امکان ویرایش نقشه رو هم داشته باشه؟
پاسخ

نقل قول:راستی نقشه های جی ای اس رو چه جوری داخل سایت قرار بدم به طوری که کاربر امکان ویرایش نقشه رو هم داشته باشه؟

پاسخ سوال جدیدتان، در موضوع زیر (مباحث مختلف باید هر کدام در یک تاپیک (موضوع) مطرح شوند) :

http://kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=3919
bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان