انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی یک سایت برای چک کردن nofollow بودن لینک های یک صفحه از سایت

سلام .
در سایت زیر می تونید چک کنید که در یک صفحه از سایت شما ، کدام لینک ها به صورت nofollow می باشند :

http://www.seorankings.com/tools/nofollow-link-checker
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

یه سوال کوجولو

اگه با یه سایت تبادل لینک کنیم تو گوگل ثبت میشه و همچنین تو انجمن ها سایتت رو لینک کنی؟؟؟

من تو انجمن ها سایتم رو لینک کردم(لینک ها به صورت nofollow  نیستن ، بررسی کردم) و بعضی از سایت ها منو لینک کردم ولی وقتی تو الکسا بررسی میکنم تو تعداد سایت هایی که منو لینک کردن هیچ تغییری دیده نمیشه.

یه چند هفته ای میشه که دارم بررسیش میکنم.
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم Heart
تو میکروکنترلرها امری بود در خدمتیم Blush
پاسخ

معمولا طول میکشه تا نشون بده، اما در کل، همیشه ابزار google webmaster ، تعداد دامنه های بیشتری رو نشون میده. مثلا ممکنه alexa تعداد 30 تا دامنه رو بنویسه اما ابزار  google webmaster تعداد 50 تا دامنه رو شناسایی کرده باشه.
در این مورد، از همان  google webmaster استفاده کنید، چون نه تنها همه دامنه هایی که به سایت شما لینک داده اند رو  شناسایی میکنه، بلکه حتی تعدادی از صفحاتی که در آنها، به شما لینک داده اند را هم نمایش می دهد. یعنی مثلا اگر یک سایت، تعداد 100 لینک به سایت شما داده، تعدادی از آن 100 صفحه که در آنها لینک وجود دارد را می توانید ببینید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط md3848 ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان