انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از PHP یا HTML ؟

استفاده از PHP یا HTML ؟

سلام .
میخواستم بدونم که آیا برای طراحی سایت حتما باید از PHP استفاده کنم یا اینکه نیازی نیست و استفاده از HTML کافیه ؟
نیروی من به اندازه نیروی 10 تن است زیرا قلبی پاک دارم.

پاسخ

استفاده از PHP یا HTML ؟

سلام .
خیلی کلی پرسیدید . بستگی داره چطور سایتی رو قصد داشته باشید که بسازید .
اگر قصد توسعه سایت در آینده رو دارید ، توصیه می کنم از php استفاده کنید . اما اول برید و کدهای html رو یاد بگیرید ، چون پایه و اساس طراحی سایت ، بر مبنای کدهای html می باشد .
من خودم ابتدا سایت کلیدستان را با html طراحی کردم اما وقتی سایت بزرگتر شد مجبور شدم که تمامی صفحات رو به php تغییر بدم . در php یک دستور به نام include هست که به وسیله اون تونستم حجم کدنویسی رو کمتر کنم . اینها رو گفتم تا بدونید که اگر می خواهید یک سایت طراحی کنید که قراره مثل ((شغل اول)) برای اون زمان بگذارید ، باید کار خود را مرحله به مرحله پیش ببرید و البته روز به روز هم کار سختتر میشه .
در ضمن ، نیازی نیست که حتما کل کدهای php رو بدونید و بعد سایت رو بر اساس php طراحی کنید بلکه تنها کافی است که پسوند فایل هایی که می سازید ، php باشه و فعلا تنها از کدهای html استفاده کنید .
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

استفاده از PHP یا HTML ؟

همزمان هم دارم html رو می خونم ، هم php و هم css . اشکالی نداره چندین سوال همینجا ازتون بپرسم ؟ یعنی دوست دارم سریع طراحی وب سایت رو یاد بگیرم و نمی خوام خیلی کتاب وار و روی قاعده مطالب رو بخونم . اگه امکان داره کمکم کنید تا این زمان رو به حداقل برسونم .
یک سری ویژگی ها رو توی سایت های دیگه دیدم که دوست دارم بدونم چطوری طراحی شدن . مثل رنگین کمان نشون دادن لینک ها ، بخش نظرات هر صفحه ، متن های متحرک ، شکل هایی که به صورت ستونی کنار (و البته جدا از اصل صفحه) قرار دارند و اگر به بالا یا پایین صفحه برویم باز هم موقعیت آنها در پنجره مرورگر ثابت است .
نیروی من به اندازه نیروی 10 تن است زیرا قلبی پاک دارم.

پاسخ

استفاده از PHP یا HTML ؟

مشکلی نیست ، فقط لطفا برای هر سوال یک تاپیک (موضوع) جدید بسازید تا سایر کاربران سایت دچار گیجی نشوند و مباحث دلخواه خود را به راحتی پیدا کنند . پرسیدن چندین سوال در یک موضوع ، برای ساختار انجمن مناسب نیست .
من هر زمان که فرصت کنم سوالات مورد نظرتان را پاسخ خواهم داد .
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

استفاده از PHP یا HTML ؟

(۱۳۹۲/۰۱/۱۰, ۰۶:۰۳ ب.ظ)حامد نوشته: سلام .
میخواستم بدونم که آیا برای طراحی سایت حتما باید از PHP استفاده کنم یا اینکه نیازی نیست و استفاده از HTML کافیه ؟

سلام .
باید دوتاشو یاد بگیری اول html بعد php هردوش نیاز هست .
html برای محتوای صفحه .
php برای دستابیس .
موفق باشی  Blush Blush Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط sohrabjam ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان