انجمن سایت کلیدستانسایت های جالب مرتبط با نرم افزار متلبزمان کنونی: ۱۳۹۷/۰۲/۳۱، ۱۲:۰۹ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: admin
آخرین ارسال: admin
پاسخ 1
بازدید 3927

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت های جالب مرتبط با نرم افزار متلب

سایت های جالب مرتبط با نرم افزار متلب

#1
در اینجا سایت هایی که دارای محتوای جالبی در زمینه نرم افزار متلب می باشند را معرفی خواهیم کرد . برای شروع سایت زیر را معرفی می کنیم :

http://users.ece.gatech.edu/mcclella/matlabGUIs

در این ساایت تعدادی GUI آموزشی قرار داده شده است . البته آموزش ها در زمینه های مختلف می باشد . این GUI ها را می توانید از این سایت دانلود کنید . این سایت را به کسانی که می خواهند ذوق و سلیقه خود را در زمینه طراحی GUI در متلب افزایش بدهند ، توصیه می کنیم . باید فایل ها را دانلود کنید . در همان صفحه دانلود نوشته شده است که دستور مربوط به آن GUI چیست . پس از دانلود فایل ها ، ابتدا Current Directory را به محل فولدر حاوی فایل های آن GUI تغییر دهید و سپس دستور مربوط به آن GUI را در پنجره Command نوشته و کلید enter از کیبورد را فشار بدهید . پنجره مربوط به آن GUI باز خواهد شد .
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان