انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی گذاشتن کد امار بازدید کنندگان در سایت

سلام.من همونی هستم که براتون ایمیل می دادم لطفا اینجا بهم بگید که چجوری کد های سورس و کد امار بازدید کنندگان را در سایت قرار بدم؟
پاسخ

من خودم تابحال از دو آمارگیر استفاده کردم . یکی از سایت وبگذر به آدرس www.webgozar.com و دیگری از سایت www.persianstat.com که البته در ادامه خواهم گفت که محاسن و معایب آنها چه چیزهایی بوده .
یکی از دو سایت فوق را انتخاب می کنید و سپس در آن سایت ثبت نام می کنید . پس از ثبت نام ، سایت مورد نظر چند خط کد را به شما می دهد که باید در میان کدهای صفحات سایت خود قرار بدهید . باید تذکر بدهم که این چند خط کد باید حتما در تمامی صفحات کپی شوند زیرا نحوه شمارش به این صورت است که اگر این کد در یک صفحه وجود داشته باشد و سپس یک کاربر وارد آن صفحه شود ، کدها اجرا شده و به شمارنده موجود در سایت ارائه دهنده خدمات ، یک واحد اضافه می شود بنابراین اگر یک صفحه شامل کد نباشد ، آمار بازدید آن صفحه را از دست می دهید .
محل کپی کردن کدها بسیار مهم است . حتما سعی کنید کدها را در پایین ترین بخش های کد هر صفحه (مثلا footer) کپی کنید زیرا این کدها باید عمل اطلاع رسانی به سرور سایت ارائه خدمات را انجام دهند و اگر سرور آنها شلوغ باشد مقداری زمان تلف می شود بنابراین اگر در انتهای کدهای صفحه باشند قبل از این وقفه زمانی ، بخش زیادی از مطالب آن صفحه نمایش داده شده است و کاربر قبل از بارگذاری کامل صفحه آنها را خواهد خواند و این وقفه برایش آزاردهنده نخواهد بود .
اما خود من خیلی از این شمارنده ها راضی نبودم و اگر دقت کرده باشید خود سایت من فعلا دارای شمارنده نیست . برای اولین بار کدهای وبگذر را در سایت قرار دادم که متاسفانه مشاهده کردم تعداد بازدیدکننده ام کم شده است و حدس زدم (البته حدس) که تاخیرهای به وجود آمده توسط سرورهای سایت وبگذر باعث شده است که گوگل سایت من را به عنوان یک سایت کند شناسایی کند و خوب دیگه واضحه که گوگل دوست نداره سایت هایی رو نشون بده که باز کردن صفحات آنها طول میکشه و یا مشکل داره . البته نکته مهم دیگری نیز وجود داره و اینه که این سایت ها سعی می کنند روز به روز پهنای باندشون رو بالا ببرند تا همه ازشون راضی باشند بنابراین می توانید خودتان سرعتشان را دوباره چک کنید شاید بهتر شده باشه .
بعد از اون در سایت دیگری (نه سایت کلیدستان) از کدهای www.persianstat.com استفاده کردم . هنوز کامل به خوب یا بد بودن آن پی نبردم و باید مدتی بگذره . البته یک بار اتفاق عجیبی برام افتاد که چند بار روی سایت کلیک کردم اما به شمارنده ها اضافه نشد !
در ضمن در یکی از سایت ها دیدم که از یک آمارگیر که سایتی غیر ایرانی است استفاده شده و بد نیست نگاهی هم به اون بندازید :
www.histats.com
بهترین انتخاب google analytics بود که واقعا عالی بود اما بعد از مدتی برای ایرانی ها حذف شد .
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

لطفا یکی از این کد های تمار را برام ارسال کنید بگید کجا باید کپیش کنم.نمی دونم کجا باید کپیش کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط zzccflpkup

باید اول در یکی از اون سایت ها ثبت نام کنید تا بهتون کدها رو بدن . اگه ثبت نام نکرده باشید هیچ پایگاه داده ای در اون سایت برای شما ساخته نشده و بنابراین اجرا شدن کدها درون صفحه های شما فایده ای ندارد . در واقع با ثبت نام ، اون سایت یک صفحه برای سایت شما اختصاص می دهد که تعداد بازدید رو می تونید اونجا مشاهده کنید و همچنین کدهای مختلفی برای انواع نمایش تعداد بازدیدکننده ها در سایت خودتون وجود داره . اگر ثبت نام کنید خود اون سایت ها کامل راهنماییتون می کنند .
کدهای سایت شما را دیدم (قبلا آدرس رو در ایمیل ذکر کرده بودید) و فکر می کنم محل مناسب برای سایت شما قبل از تگ پایانی زیر باشد :
<body/>
bookbook 
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط zzccflpkup

نگاهی به سایتتون انداختم و دیدم که تغییراتی در اون دادید و چند مطلب رو اضافه کردید .
فکر می کنم محل بهتر برای قرار دادن کدها بعد از تگ زیر باشد :
<table/>
دقت کنید این تگ در قسمت انتهایی کدها می باشد .
ایمیل زده بودید که کدها رو در سایت قرار دادین اما من چیزی ندیدم ؟
اگر کدها رو کپی کردید بگید در کجا کپی شده .
bookbook 
پاسخ

ببینید من می گم کپی کردم اما چیزی تو سایت نیومد بعدش هم از تو کد ها پاکش کردم.هر جایی که بگید اون کد رو گذاشتم اما باز هم فقط تو سایت می نویسه << امار>> فقط همین هیچی دیگه نشون نمیده. چی کار کنم من کد رو کپی می کنم ولی چیزی به جز کلمه ی امار چیزی تو سایت نشون نمیده.چی کار کنم
پاسخ

معمولا نوع نمایش آمار بستگی به کد انتخابی شما داره . معمولا خلاصه ترین نمایش این هست که در محلی که کدها کپی شده یک شکل کوچک نمایش داده می شود که با کلیک بر روی آن به صفحه سایت شمارنده (مثلا وبگذر) هدایت می شوید که آمار سایت در آنجا نمایش داده شده است .
دقت کنید حتما صفحات را اول روی هاست بریزید و بعد تست کنید چون اگه روی کامپیوتر خودتون صفحات رو تست کنید کدها به درستی عمل نمی کنند و آمار هم درست نمایش داده نمی شود .
اگر کدها را کپی کردید خبر بدهید تا نگاهی به آنها بیندازم .
bookbook 
پاسخ

اقا من نتونستمواصلا ولش کن. من یه نرم افزاری می خوام که خیلی اسان و راحت باشه این نرم افزار برای ساخت فلش بنر می خوام.اگر راه اسانی برای ساخت فلش بنر بلدید بگید من اصلا بلد نیستم فلش بنر بسازم لطفا بهم یاد بدبد
پاسخ

در این مورد بهتره عبارت ((برنامه ساخت بنر)) را در گوگل جستجو کنید . لینک دانلود برنامه های مرتبط به همراه توضیحات کامل وجود داره . من خودم تابحال نیازی به ساخت بنر نداشتم و بنابراین باید خودتون برنامه ها رو نصب کنید و ببینید کدومشون از بقیه بهتره .
تعدادی از این برنامه :

EximiousSoft Banner Maker

EximiousSoft GIF Creator

Bannershop GIF Animator
bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط zzccflpkup

سلام. من هر کدی که توی فایل هام می زارم رو اصلا تو سایت نشون نمیده لطفا یک سورس رتبه سنج گوگل برام اینجا بزارید تو رو خدا برام اینجا بزارید .
پاسخ
 سپاس شده توسط zzccflpkup

برای گرفتن کدهای page rank سایت زیر را توصیه می کنم :
www.prchecker.info
چون گفتید کدها را همینجا بگذارم سعی کردم برای صفحه اصلی سایتتون به آدرس زیر کدها رو بگیرم :
http://www.rangarangmusic.asan-web.ir/index.html
اما سایت فوق مینویسه که فعلا هیچ page rank ای برای این صفحه موجود نیست . تصویر نتیجه رو پیوست کردم . میدونید دلیلش اینه که هنوز سایت شما در گوگل ثبت نشده . هر سایتی ابتدا باید در گوگل ثبت بشه و بعد از مدتی تازه page rank برای اون تعریف میشه . بنابراین باید ابتدا سایتتان را در گوگل ثبت کنید و سپس صبور باشید تا روزی که page rank برای سایتتون نمایش داده بشه .
اگر بخواهید کد اصلی چک کردن page rank به صورت زیر است که البته برای چک کردن هر سایت دلخواه است نه اینکه به طور مستقیم page rank صفحات سایت شما رو نشون بده :

<div style="text-aligncoffeeenter;">
<table cellspacing="1" style="margin:10px auto 40px;width:400px;border:1px solid #DDD;text-aligncoffeeenter;">
<tr><td style="background:#D1FFA4;vertical-align:middle;">
<p style="font-size:11px;font-family:Verdana;margin:0px;padding:2px;color:#666;"><strong>Check Page Rank of your Web site pages instantly:</strong></p>
</td></tr>
<form action="http://www.prchecker.info/check_page_rank.php" method="post" style="margin:0px;padding:0px;">
<tr><td style="border:1px solid #CCC;padding:10px;background:#DDD;">
<input type="hidden" name="action" value="docheck">
<input type="text" value="http://" name="urlo" maxlength="150" style="width:250px;padding:1px 2px 2px 3px;margin-right:10px;font-size:13px;font-family:Arial;">
<input type="submit" name="submit" value=" Check PR " style="width:80px;font-size:11px;font-family:Arial;padding:1px;">
</td></tr>
</form>
<tr><td>
<p style="margin:0px;padding:3px 0px 1px 0px;color:#AAA;font-size:9px;font-family:Verdana;">This page rank checking tool is powered by <a href="http://www.prchecker.info/" target="_blank">Page Rank Checker</a> service</p>
</td></tr></table>
</div>

در واقع بهتره برای چک کردن نتایج به همون سایتی که معرفی کردم سر بزنید و کدهای بالا به دردتون نمیخوره فقط گفتم شاید بخواهید ببینید که چجوری کد مربوط به یک سایت دیگه رو باید در سایتتون قرار بدید و آیا کار میکنه یا نه .
در ضمن برای سوالات جدید یک ((موضوع جدید)) باز کنید و در آنجا آن سوالات را بپرسید .

فایل‌های پیوست

عکس(ها)

bookbook 
پاسخ

اول باید کدها رو در notepad کپی کنید و بعد در بین کدهای سایتتون کپیش کنید چون اگر این کار رو نکنید به صورت به هم ریخته کپی میشن توی سایت که نتیجش خطا در اجرا هست .
bookbook 
پاسخ

چی جوری سایتمو توی گوگل ثبت کنم؟

راستی لطفا یه سورس امار بازدید کنندگان برای سایت خودم همین جا بزارید تو رو خدا این سورس رو برام بزارید هر جوری بود مشکل نداره.
پاسخ

برای ثبت سایت خود در موتور جستجوی گوگل به آدرس زیر بروید :
http://www.google.com/intl/fa/add_url.html
سپس در قسمت ((آدرس-URL)) آدرس سایت خود را به طور کامل (با http) بنویسید و در قسمت ((نکته ها)) نیز توضیح مختصری درباره سایتتان بدهید .
سورس آمار بازدیدکنندگان رو گفتم که حتما باید توی یکی از اون سایت ها ثبت نام کنید . اگر کدهایی می خواهید که مربوط به هیچ سایتی نباشند باید کمی در گوگل جستجو کنید .
bookbook 
پاسخ

من از وب گذر کد اچ تی ام الشو گرفتم وقتی تو سایت می زارم چیزی نشون نمیده.چی کار کنم؟
پاسخ

اگه براتون امکان پذیره کد وبگذر و همچنین آدرس و پسورد هاست رو برام بفرستید تا ببینم مشکل از چیه (به ایمیلم ارسال کنید) . فایل ایندکستون رو هم ارسال کنید . الآن سرم شلوغه ولی تا چند ساعت دیگه نتیجه رو بهتون میگم .
bookbook 
پاسخ

در ایمیلی که زدید نوشتید که روی dreamweaver نتیجه کدها را چک کنیم ، این کار اشتباه است و قبلا هم گفتم که کدها باید حتما روی هاست تست بشن . به هر حال من کدها رو توی ایندکس کپی کردم و حالا خودتون بزنیدش روی هاست و ببینید نتیجه چی میشه . فایل ایندکس ضمیمه شده است .

فایل‌های پیوست

دانلود index.html

نام فایل index.html
نوع فایل .html
دفعات دانلود 411
اندازه 13.38 KB
ارسال کننده فایل admin
bookbook 
پاسخ

[font]با سلام برای اینکه کد درست کار کنه اول به سایت های که آنلاین این کدها رو میسازند رجوع فرمایید
در اونجا آدرس سایتتون رو وارد کنید تا بسازه بعد همون رو کپی کیند و در جای که گفته قرار دهید نه هر جایی . ..
با تشکر
http://Agahi90.ir
[/font]

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان