انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیورد گپ یا شکاف محتوای راه حل سئو سریع با رشد زیاد

کیورد گپ یا شکاف محتوای راه حل سئو سریع با رشد زیاد

کیورد گپ کلیک کنید آیا می‌خواهید جستجوهای جدید ترافیک را برای سایت خود کشف کنید؟
شرط می بندم که در حال حاضر به "بله، البته" فکر می کنید.
اگر چنین است، در اینجا یک ایده جدید برای شما وجود دارد: تجزیه و تحلیل شکاف کلمات کلیدی را انجام دهید.
تجزیه و تحلیل شکاف کلمات کلیدی کیورد گپ چیست؟
تجزیه و تحلیل شکاف کلمات کلیدی (که به آن تجزیه و تحلیل شکاف محتوا نیز گفته می شود ) به معنای شناسایی فرصت های رتبه بندی است که سایت شما از دست داده است.
معمولاً این شامل تجزیه و تحلیل این است که رقبای نزدیک شما برای چه سؤالاتی رتبه بندی می کنند و سایت شما نه. اما راه های مختلفی برای شناسایی شکاف های محتوا وجود دارد.
چرا تجزیه و تحلیل شکاف کلمات کلیدی کیورد گپ مهم است؟
راه های مختلفی وجود دارد که افراد یک چیز را بصورت آنلاین جستجو می کنند. ممکن است برای یک تیم غیرممکن باشد که همه آنها را پیش بینی کند.
حتی اگر فکر می‌کنید در تحقیق کلمات کلیدی بسیار خوب هستید ، یک مرحله وجود دارد که همیشه باید با آن شروع کنید: اصطلاح اصلی خود. اما اگر مشتریان شما ایده متفاوتی در مورد اینکه اصطلاح اصلی باید چیست داشته باشند، چه؟ اگر چنین است، شما تعداد زیادی از کلمات کلیدی را از دست داده اید.
ممکن است مترادف، اصطلاحات محلی، اصطلاحات و غیره وجود کیورد گپ داشته باشد که شما در نظر نمی گیرید. ممکن است محصولات یا ویژگی های محصولی وجود داشته باشد که ارائه نمی کنید. ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که سرویس شما در حال حل آن است، اما شما آنها را در سایت خود ذکر نکنید.
در همه این موارد، تحقیق شکاف محتوا/کلمه کلیدی مفید است.
در اینجا نحوه انجام تجزیه و تحلیل شکاف کلمات کلیدی آمده است:
1. ببینید رقبای شما برای چه رتبه‌بندی می‌کنند، اما شما اینطور نیستید.
این نوع تجزیه و تحلیل این روزها از طریق هر پلتفرم سئو در دسترس است. دو مورد مورد علاقه من عبارتند از:
Spyfu یک راه آسان و سریع برای یافتن شکاف کلمات کلیدی شما ارائه می دهد. تنها چیزی که نیاز دارید این است که دامنه خود را وارد کنید. این ابزار رقبای ارگانیک یا پولی شما را شناسایی می کند و لیستی از کلمات کلیدی را که از دست داده اید ایجاد می کند.
در حالی که شما اینجا هستید
بسته کامل بازاریابی محتوای ما را دریافت کنید: بهترین منابع بازاریابی محتوا، همه در یک مکان.
مقاله ادامه دارد
در Spyfu، این ویژگی Kombat نامیده می‌شود و به شما امکان می‌دهد بر اساس تقاطع‌های زیر در مورد شکاف‌های کلمات کلیدی خود تحقیق کنید:
جهان کلیدواژه : کلمات کلیدی منحصر به فرد برای هر یک از دامنه های وارد شده
نقطه ضعف : کلمات کلیدی که هر دو رقبای شما رتبه بندی می کنند، اما شما نه.
کلمات کلیدی انحصاری : کلمات کلیدی منحصر به دامنه شما (شکاف کلمات کلیدی رقبای شما).
شکاف Spyfu
نمای دقیق به شما این امکان را می دهد که تمام کلمات کلیدی گمشده خود را همراه با حجم جستجو و «سختی کلمه کلیدی» که فاکتورهای مختلفی را در نظر می گیرد (مانند بهینه سازی عنوان، کیفیت بک لینک های اشاره شده به صفحه و غیره) مشاهده و صادر کنید.
چیزی که من در مورد ابزار Spyfu دوست دارم این است که به شما امکان می دهد شکاف کلمات کلیدی را برای کلمات کلیدی ارگانیک و پولی پیدا کنید . بخش‌های مشابهی را در داخل Ahrefs و Semrush خواهید یافت، اما من فکر نمی‌کنم که هیچ‌کدام از آن‌ها تحقیق کلمات کلیدی پولی را ارائه دهند.
اهرفس
همانطور که گفته شد، ابزار "شکاف محتوا" Ahrefs مشابه Spyfu کار می کند. چیزی که در مورد Ahrefs دوست دارم این است که به شما کمک می کند در مورد بخشی از سایت خود تحقیق کنید، نه فقط دامنه یا URL خود را. وقتی می‌خواهم قسمت خاصی از سایت را از نزدیک ببینم و شکاف‌های سطح بالاتر را شناسایی کنم، بسیار مفید است.
شکاف کلمات کلیدی Ahrefs
به عنوان مثال، اگر بخواهید یک گل فروشی را با استفاده از Ahrefs تجزیه و تحلیل کنید، می توانید شکاف های کلیدواژه را برای بخش /special-offers/ آن، از جمله تمام URL هایی که در آن بخش گنجانده شده اند، بررسی کنید. این یک گزینه بسیار مفید برای داشتن است، به خصوص اگر با یک سایت بزرگ و/یا چند طبقه سروکار دارید.
2. تحلیل معنایی
برخلاف Spyfu و Ahrefs، Text Optimizer  به رقبای خاص شما نگاه نمی کند. در عوض، آن:
درخواست جستجوی شما را می گیرد
آن را در گوگل یا بینگ جستجو می کند
قطعات جستجوی بازگردانده شده را می گیرد
تجزیه و تحلیل معنایی را برای شناسایی مفاهیم و موجودیت های اساسی اعمال می کند
محتوای شما را می خواند و مفاهیم مرتبطی را که نتوانسته اید در کپی خود وارد کنید، شناسایی می کند.
شکاف کلمه کلیدی بهینه ساز متن
نیازی به گنجاندن همه پیشنهادات در محتوای خود نیست. اما هرچه بیشتر اضافه کنید، فاصله بین صفحه شما و رقبای ارگانیک آن نزدیک‌تر می‌شود .
من این ابزار را دوست دارم زیرا شما را وادار می کند تا نسخه طولانی تر و با تحقیق بهتری ایجاد کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان