انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دریل هیلتی

دریل هیلتی

دریل چکشی 4 شیار هیلتی مدل TE 3-C
یکی از ابزارهای حرفه‌ای دریل کاری در صنایع مختلف و کارگاه‌های ساختمانی و تأسیساتی چکشی 4 شیار هیلتی مدل TE 3-C است که مدلی نسبتاً سبک و کم حجم و مناسب سوراخکاری و سنگ تراشی سبک تا متوسط می‌باشد
دریل چکشی 4 شیار هیلتی مدل TE 3-C یک دستگاه سوراخکاری چکشی / چرخشی برقی است که برای سوراخکاری در بتن، فلز، سنگ، گچ، پلاستیک، چوب، تخته، الوار و دیگر مصالح جامد مورد استفاده قرار می‌گیرد.
دستگاه هیلتی TE 3-C برای مصارف حرفه‌ای طراحی شده است و در کارگاه‌های صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ استفاده از دریل 4 شیار TE 3-C تنها توسط پرسنل آموزش دیده مجاز است که باید از خطرات خاصی که ممکن است هنگام استفاده از دریل چکشی 4 شیار هیلتی رخ دهد، اطلاع داشته باشند.
 ابزار هیلتی مرکزی  ارائه دهنده چسب هیلتی، می باشد.
پاسخ

دریل هیلتی

واقعا یکی از ابزارهای بسیار ضروری در ساختمان سازی هست ، من خودم موقع خرید اطلاعات کمی در مورد چکش برقی و برندش داشتم که با تحقیق و مطالعه از سایتها تونستم با دید باز تهیه کنم. پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات جامع درباره هیلتی به سایت فاطر سازه مراجعه کنید که من شخصا ازش خیلی نکات رو یاد گرفتم و در آخر بهترین چکش برقی (هیلتی) رو خریداری کردم.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان