انجمن سایت کلیدستانرنگ دار کردن گچ ها را چگونه باید انجام دادزمان کنونی: ۱۳۹۸/۰۶/۰۲، ۰۷:۰۷ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: roya20
آخرین ارسال: roya20
پاسخ 1
بازدید 15

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رنگ دار کردن گچ ها را چگونه باید انجام داد

رنگ دار کردن گچ ها را چگونه باید انجام داد

#1
برخی بر این تصور هستند که شاید این ویژگی مانع از تنفس بتن شود، اما باید بدانید که به هیچ وجه این گونه نیست و رنگ مایع مانعی برای تنفس بتن نمی باشد بلکه سبب اضافه کردن خصوصیتی بسیار منحصر به فرد شده است و این ویژگی جالب این می باشد که به دلیل وجود رزین های آکریلیک دو مونومره که در ساختار آن می باشد، ضریب ارتجاعی را تا میزانی به اندازه ۲۵۰ درصد رسانده است و سبب شده است که در برابر ترک های سطحی بتواند مقاومت بسیار زیادی را از خود نشان بدهد.

رنگ پودری یا مایع؟ کدام صرفه اقتصادی دارد؟

اگر بخواهیم از لحاظ اقتصادی این دو مورد را با هم مقایسه کنیم باید بگوییم که اجرای بتن رنگی به کمک نوع پودری بسیار بهتر می باشد و در هزینه ها صرفه جویی چشمگیری می کند. دلیل این گفته این می باشد که این رنگ در همان زمان ساخت بتن به آن اضافه می شود و در همان لحظه قابلیت اجرای سریع دارد اما نوع مایع به دلیل این که در همان زمان امکان اضافه کردن ندارد، بنابراین باید مجدد با صرف زمان و هزینه اقدام به انجام این کار کرد که اصلا صرفه اقتصادی ندارد.


اگر شما قصد رنگ دار کردن گچ به شیوه های داخلی و یا سطحی را دارید به راحتی می توانید از یکی از این انواع رنگ ها استفاده نمایید. فقط توجه داشته باشید که در طرح اختلاط گچ میزان مصرفی از نوع پودری باید کمتر از نوع مایع آن باشد.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان