انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه لینک EDU دریافت کنیم؟ | دریافت لینک EDU از وبلاگ ها و فروم ها

چگونه لینک EDU دریافت کنیم؟ | دریافت لینک EDU از وبلاگ ها و فروم ها

ما پیوندهایی از وب سایت ها را با لینک edu TLD  لینک edu می نامیم. Edu مخفف education به معنای آموزش است. بدین ترتیب وب سایت های edu وب سایت هایی از دانشگاه ها، مدارس و سازمان های آموزشی هستند. گوگل  به وب سایت های edu رنک بالایی می‌دهد. بنابراین لینک ها از سایت های edu ارزشمند هستند. مشکل این است که گرفتن پیوند edu حتی پیچیده تر از گرفتن پیوند regular یا منظم است. لینک های EDU و GOV جزء قوی ترین لینک ها هستند. Edu به دامنه "edu" اشاره دارد.
در این مقاله از سایت نوپرداز این موارد را یاد می گیرید:
  • چگونه لینک های edu پیدا کنم؟
  • چگونه می توانم پیوندهای edu دریافت کنم؟
  • چگونه پیوندهای edu را از وبلاگها دریافت کنم؟
  • چگونه لینک های edu از انجمن ها دریافت کنم؟ 
چگونه می توانم لینک های EDU پیدا کنم؟
پیدا کردن لینک های Edu سخت است. بهترین راه برای پیدا کردن لینک های edu استفاده از اپراتورهای جستجوی گوگل است. بهترین اپراتور سایت است. برای لینک های edu به این طریق جستجو کنید:
  • 1- موتور جستجوی گوگل را باز کنید.
  • 2- در فیلد جستجو کلمه کلیدی Edu را وارد کنید( اپراتور سایت به شما نشان می دهد همه سایت های edu که مربوط به کلمه کلیدی هستند. کلمه کلیدی را انتخاب کنید که مربوط به وب سایت شما است.) یک SERP با سایتهای edu که مربوط به کلمه کلیدی شما است باز می شود.
  • 3- جستجو در SERP برای وب سایت هایی که مربوط به موضوع مشابه وب سایت شما هستند.
  • 4- هنگامی که یک وب سایت مرتبط پیدا کرده اید، وب سایت را باز کنید.
  • 5- جستجو برای امکانات لینک در وب سایت.
  • 6- ترکیبات زیر را در قسمت جستجو Google وارد کنید(عملیات جستجو را سفارشی کنید تا جستجو را کارآمدتر کند):
سایت: .edu 'keyword' 'وبلاگ
سایت: .edu 'keyword' 'forum
سایت: .edu 'keyword' 'student blog
نتیجه دقیق تر است. SERP وبلاگ ها یا انجمن ها را بر اساس پرس و جو جستجو می کند.
  • 7- مراحل 3 تا 5 را تکرار کنید تا لینک های مختلف را پیدا کنید.

چرا من وبلاگ ها و انجمن ها را جستجو می کنم؟
فرصت جستجوی لینک در وبلاگ ها و انجمن ها به دلیل آن بیشتر است که احتمال برای پیدا کردن شرکای بالقوه در این بسترها وجود دارد. افرادی که در وبلاگهای edu یا edu پست می کنند، بیشتر دانشجویان هستند. و بیشتر احتمال دارد که دانش آموزان وب سایت شما را لینک کنند، تا اینکه یک دانشگاه خودش انجام دهد.

چگونه می توانم EDU LINKS از وبلاگ را دریافت کنم؟
پیش نیازها:
1- یافتن پیوندها: لینک های edu به طریقی که گفته شد پیدا کنید.
2- با مدیران سایت هایی که پیدا کرده اید تماس بگیرید.
3- درباره چیز های مفیدی که شما می توانید برای وبلاگ آن ها بسازید توضیحاتی ارائه دهید مانند:
  • پست مهمان
  • تبادل لینک
  • ارتقاء برای وب مستر یا خوانندگانش
  • برای پیوند پرداخت کنید.
  • ساختمان لینک‌های شکسته

اطلاعات بیشتر در مورد لینک های EDU از وبلاگ ها
یک پست مهمان ساده ترین راه برای متقاعد کردن مدیران وب است. تنها مشکل این است که زمان نوشتن پست ممکن است خیلی زیاد باشد. از آنجایی که وبلاگ edu دارای pagerank بیشتر از وب سایت شماست، ارزش  سرمایه گذاری آن بیشتر است.
تبادل لینک به این معنی است که شما به وبلاگ edu لینک می کنید و علاوه بر این لینک وبلاگ edu به وب سایت شما می باشد. مزایای هر دو طرف بسیار واضح است، از آنجا که وبلاگ edu دارای pagerank بیشتر از وب سایت شما است. شما برنده تبادل خواهد بود. مشکل این است که گوگل می تواند تبادل لینک را تشخیص دهد.
هنگامی که شما یک فروشگاه آنلاین دارید یا یک محصول یا خدمات ارائه می دهید، سپس شما می توانید وب مستر و یا خوانندگان خود را ارتقاء دهید. اگر نمیتوانید تبلیغ کنید، سعی کنید یک پیوند را خریداری کنید. راه دیگری برای دریافت لینک edu "ساختن لینک شکسته است.
بنابراین لینک های خراب را در وب سایت های edu جستجو کنید. لینک شکسته یک لینک است که به یک وب سایت که دیگر وجود ندارد اشاره می کند. بنابراین، جستجو برای لینک های شکسته ای که به وب سایت هایی با محتوای مشابه به شما پیوند دارند. هنگامی که یک لینک خراب پیدا کرده اید، سپس با مدیر وب سایت تماس بگیرید. به او بگویید که یک لینک خراب در وب سایت خود پیدا کرده اید. از آنجا که وب سایت مرتبط دیگر وجود ندارد، شما پیشنهاد می کنید که به جای آن به وب سایت شما لینک شود.
 [عکس: 1544528952_edu____backlinks.jpg] 
چگونه می توانم لینک از فوروم EDU دریافت کنم؟
دریافت لینک های Edu از انجمن ها سخت است. برای دریافت لینک شما باید ابتدا در انجمن ها ثبت نام کنید. تنها الزام این است که شما نیاز به یک آدرس ایمیل دارید. این روند با انجمن های دیگر مشابه است. تنها تفاوت این است که شما نیاز به یک آدرس ایمیل وب سایت آموزشی دارید که میزبانی این انجمن را دارد.
تماس با کاربران انجمن. مشکل این است که کاربران انجمن ها نمی خواهند به وب سایت شما پیوند دهند. شما باید چیزی به آنها بدهید. از آنجا که کاربران احتمالا خود وب سایت ندارند، شما نمی توانید یک پست مهمان و یک تبادل لینک ارائه کنید. شما باید پیشنهادات خود را ارائه دهید یا برای پیوند هزینه پرداخت کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان