انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی علامت تجاری من ثبت نشده بود

وقتی علامت تجاری من ثبت نشده بود

وقتی علامت تجاری من ثبت نشده بودیکی از دوستان تعریف می کرد که برای اینکه کسب و کارش را رونق بده و مشتری بیشتری داشته باشد با کمک یکی دیگر از دوستانش یک برند ار طراحی کردند. آنها شروع می کنند به هزینه کردن و تبلیغات زیاد و معرفی برند خودشون در داخل کشور و خیلی زود مشتری زیادی به دست می آورند. همه فورا با دیدن این برند می دونستند که این برند مال چه محصولاتی است و به همدیگر آن را معرفی می کردند. خلاصه کسب و کار آنها حسابی سکه می شود و شروع می کنند به توسعه کار خود و تبلیغات بیشتر و به سراغ شهرهای دیگه و حتی خارج از کشور می روند. این برند حسابی کار آنها را معرفی کرده بود و به سود دهی کار آنها خیلی کمک کرده بود.اما از یک زمان مشتری ها هی کمتر و کمتر می شوند. در ابتدا سعی می کنند بیشتر هزینه کنند اما هر روز کمتر جواب می گیرند. تا اینکه یک مشتری به سراغ آنها می رود و داد و بیداد می کند و حسابی از خجالت آنها در می آید. از او دلیل را می پرسند و می بینند که با برند آنها یک محصول بسیار بی کیفیت و خراب به دست مشتری داده می شود و متاسفانه این محصول خیلی هم زیاد شده است. سعی می کنن شکایت کنند اما نمی توانند زیرا برند را ثبت نکرده بودند. الان با اینکه توانستند با کمک وکیل برند را باز گردانند اما اعتبار آنها هنوز هم مشکل دارد. خلاصه خیلی توصیه می کرد که حتما اول برند را ثبت کنید و بعد بازاریابی کنید. ما در موسسه حقوقی ویونا برای ثبت برند بصورت قانونی و سریع به شما کمک می کنیم.ثبت ویونا 88203204
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان