انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک از چندین دانشجو

Exclamation 

با سلام وخسته نباشیدبه شماضمن تبریک عیدوسال جدید,بنده سعیدنیکوهستم دانشجوی رشته ی مکانیک,درس برنامه نویسی این ترم در دانشگاه ما ارایه شده متلب می باشد واستاد ما توضیحات کافی ولازم را نگفتند,وهیچ شمار ای هم به ما نمی دهند که سوال بپرسیم,ومن هم کسی که متلب بلد باشد به هیچ وجه دور وبرم تو محیط خانه ودانشگاه نبود با سایت شما در اینترنت آشنا شدم,ازا کسی دوروبرم نیست سوال کنم این که مطالب مفیدی برای دانشجویان وهمه وما  چون ما 32 نفرهستیم وهمه سر این موضوع اشکال داریم گذاشته اید بسیار بسیار ممنونم چون واقع استفاده کردم من میخواستم سوال خود را درسایت بپرسم اما برایم مقدور نبود وبارها تلاش کردم اما نشد,ببخشید بنده سوالی داشتم دریکی از برنامه ها که تمرین می کنیم چند خط هستند که مفهوم ومعنی آ ن ها را متوجه نمی شویم لطفا اگر می توانید به کمک کنید با تشکر فراوان 

درفایل من بخشی را که سوال حدود32 نفرومن نیز اشکال دارم را مشخص کردم (highlight) کردم  لطفا وخواهشا به ما کمک کنید.

فایل‌های پیوست

عکس(ها)

پاسخ

خواهشا اگر دوستان می توانند کمکم کننددریغ خواهشا کنیدچون حدود40نفرمنتظرپاسخ اند
پاسخ

(۱۳۹۷/۰۱/۰۵, ۰۴:۱۴ ق.ظ)saeedniko نوشته:
با سلام وخسته نباشیدبه شماضمن تبریک عیدوسال جدید,بنده سعیدنیکوهستم دانشجوی رشته ی مکانیک,درس برنامه نویسی این ترم در دانشگاه ما ارایه شده متلب می باشد واستاد ما توضیحات کافی ولازم را نگفتند,وهیچ شمار ای هم به ما نمی دهند که سوال بپرسیم,ومن هم کسی که متلب بلد باشد به هیچ وجه دور وبرم تو محیط خانه ودانشگاه نبود با سایت شما در اینترنت آشنا شدم,ازا کسی دوروبرم نیست سوال کنم این که مطالب مفیدی برای دانشجویان وهمه وما  چون ما 32 نفرهستیم وهمه سر این موضوع اشکال داریم گذاشته اید بسیار بسیار ممنونم چون واقع استفاده کردم من میخواستم سوال خود را درسایت بپرسم اما برایم مقدور نبود وبارها تلاش کردم اما نشد,ببخشید بنده سوالی داشتم دریکی از برنامه ها که تمرین می کنیم چند خط هستند که مفهوم ومعنی آ ن ها را متوجه نمی شویم لطفا اگر می توانید به کمک کنید با تشکر فراوان 

درفایل من بخشی را که سوال حدود32 نفرومن نیز اشکال دارم را مشخص کردم (highlight) کردم  لطفا وخواهشا به ما کمک کنید.

سلام سال نو مبارک
قسمت اول توابع مثلثاتی هستند که acos منظور معکوس کسینوس در متلب می باشد که البته برحسب رادیان است.
قسمت دوم هم مقدار A را محسابه می کنه ضرب  و جمع سادس به اسم های به کار رفته دقت کنید متلب خط به خط محاسبه می کنه پس در بالا تمام مجهول هارو محاسبه کردید و فقط مقدارA رو برنامه بهتون میده.
قسمت سوم هم دستور برای نشان دادن مقدار نهایی در خروجی که در ورک اسپیس نمایش میده، اگر بخواین بدونید دستور اف پرینت برای نمایش عدد و متن در خروجی به کار می کرد.
موفق باشید.
rezavalizadeh95@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان