انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا با تراکم کلمات کلیدی در طراحی سایت آشنایی دارید

آیا با تراکم کلمات کلیدی در طراحی سایت آشنایی دارید

Star 
[عکس: keyword-density-website.jpg]
 امروز می خواهیم در مورد یکی از روشهای رتبه بندی مطالب سئو سایت و طراحی سایت  صحبت کنیم تکنیکی که اگر درست استفاده شود می تواند باعث شود سایت شما  رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد ولی اگر به اشتباه استفاده شود می  تواند تاثیر بسیار منفی در سایت شما داشته باشد عجله نکنید امروز می خواهیم  در مورد تراکم کلمات کلیدی Keyword Density صحبت کنیم

[عکس: keyword-density-content.jpg]
تراکم کلمات کلیدی یا Keyword Density چیست؟
 اگر بخواهیم به طور خلاصه و خیلی عامیانه توضیح دهیم تراکم کلیدی می شود  میزان یک کلمه خاص که در صفحه از طراحی سایت شما استفاده می شود البته این  را از میزان سورس با حساب کنید یعنی تمام alt  و title تصاویر سایت تا  هدینگ های سایت مثلا شما در یک عبارت 100 کلمه ای 3 بار عبارت طراحی سایت  را تکرار می کنید خوب در صد تراکم کلمات کلیدی می شود 3 در صد به همین  راحتی در مورد میزان در صد درست و خوبی که مناسب باشد بین سئو کارها زیاد  هست ولی میزان متوسط آن بین 4.5 درصد هست
 [عکس: keyword-density-seo.jpg]
 تاثیر Keyword Density بر روی سئو سایت
 در قدیم یکی از روشهای بالا بردن سایت این بود کلمات کلیدی را زیاد  تکرار کنید در یک عبارتی چیزی که الان هم هست و سئو کاران بی تجربه استفاده  می کنند و فکر می کنند باعث می شوند رتبه سایت مشتری را میارن بالا ولی  خیر شاید تا یک زمانی بالا باشد ولی اگر زیاد استفاده کنید از یک تکنیک  باعث می شود رتبه طراحی سایت php  شما پایین بیاد مثل این می ماند که به یک بچه بگوییم یک کاری رو نکن بچه  پشت سر هم انجام می دهد خوب پدر و مادر عصبانی می شوند و آخر... از مطلب  دور نشویم اگر شما هم دارید از تراکم کلمات کلیدی استفاده می کنید و در یک  عبارتی زیاد از یک کلمه خاص استفاده می کنید همان الان بعد از خواندن این  مطلب بروید و آن را اصلاح کنید مثلا در بعضی از سایت من خودم دیدم پیشنهاد  می کنیم برای درک بیشتر تراکم کلمات کلیدی حتما مزرعه لینک را حتما مطالعه کنید
 مانتو دوزی x ارائه دهنده انواع مانتو زنانه مانتو دخترانه مانتو ارزان  مانتو مجلسی ، مانتو اداری عزیز من پدر تراکم کلمات کلیدی رو در آوردی حتی  من بعضی جاها بولد هم دیدم استفاده کرده اند و رنگی کرده اند ولی گوگل اگر  صبر دارد واقعا که شما را حذف نکرده است اصل این الگوریتم این هست که شما  برای کاربر مطلب بنویسید نه برای موتورهای جستجو چیزی که ما در ساین وب برای مشتریان خود داریم استفاده می کنیم و همین طور برای سایت خودمان که با یک کلمه کلیدی خیلی سخت طراحی سایت تهران و طراحی سایت  جز 10 سایت برتر نتایج جستجو هستیم
 پس به شما کاربر گرامی هم پیشنهاد می کنیم از راه های درست سئو سایت جلو بروید چون بار کج هیچ وقت به مقصد نمی رسد
 امیدواریم این مطلب هم توانسته باشد رضایت شما کاربر گرامی را جلب کرده باشد
http://www.signwebdesign.ir/amozesh-webs...bsite.html

گروه طراحی سایت مهندسین ساین وب

ایده و خلاقیت اتفافی نیست

021-66467942
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان