انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هک برنامه اندروید

هک برنامه اندروید

سلام .
من یک برنامه سیستمی پیدا کردم از یکی از رام های غیر اصلی اندرویدی که میخام تغییراتی توش ایجاد کنم و اونو وارد بازار کنم.
اما من کد های جاوا و کدهای اxm رو ازش بیرون کشیدم و خواستم فارسیسازی کنمش و همچنین کارای دیگه اما وقتی کد های جاواشو وارد پروژه ی جدیدی میکنم بعضی از کداش ارور میده و هیچ جوری قابل اصلاح نیس مگر بدونه حذف.
حتی اون کدهارو تو ی کلاس دیگه که از ابتدا خودم ساختم تایپ کردم اما اکلیپس همچین کلاسایی رو نمیشناسه.
لطفا میشه راهنماییم کنید که فقط کل  سورشو ی جا بتونم وارد اکلیپس کنم مثه کد های اماده.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
پاسخ

هک برنامه اندروید

دوست عزیز به احتمال زیاد اون قسمت از کدها از متدها و کلاسهایی استفاده کرده که از داخل کتابخانه ای که جدا گونه ایمپورت کرده داخل برنامه بوده...یعنی متدها و کلاسها فقط با ایمپورت کتابخانه های خاصی قابل استفاده است...شما باید بتونید اون کتابخانه قبلش داخل برنامه خودتون ایمپورت کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

هک برنامه اندروید

سلام
چطور میشه یک برنامه اندروید را به پروجکت اکلیپس تبدیل کرد؟

پاسخ

هک برنامه اندروید

(۱۳۹۳/۱۲/۲۵, ۰۵:۲۵ ب.ظ)'razzaqandroid' نوشته: سلام
چطور میشه یک برنامه اندروید را به پروجکت اکلیپس تبدیل کرد؟

سلام.
نگاهی به موضوع زیر بیندازید (مواری در آن ذکر شده) :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=4488

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان