انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متغیرvarargin در متلب

متغیرvarargin در متلب

Information 
سلام
من یه m.file از متلب دارم که در آن یه تابع با متغیری به اسم varargin داره نمیدونم که این متغیره چی هستش و چطوری میشه به این تابع مقدار داد .
دستور به شکل زیر است.لطفا راهنمایی کنید.

کد:
varargout = bifurcation(varargin)
پاسخ

متغیرvarargin در متلب

سلام.
نام ورودی تابع، مهم نیست (هر نام دلخواهی می تواند داشته باشد)، بلکه باید ببینید که کدهای تعریف تابع bifurcation چگونه می باشد، سپس بر اساس آن، به تابع bifurcation ورودی می دهید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ayande

متغیرvarargin در متلب

(۱۳۹۳/۰۹/۱۸, ۰۶:۵۱ ب.ظ)'admin' نوشته: سلام.
نام ورودی تابع، مهم نیست (هر نام دلخواهی می تواند داشته باشد)، بلکه باید ببینید که کدهای تعریف تابع bifurcation چگونه می باشد، سپس بر اساس آن، به تابع bifurcation ورودی می دهید.

من فایل را بررسی کردم اما توضیح در رابطه این متغیر نتونستم پیدا کنم

دانلود 11.txt

نام فایل 11.txt
نوع فایل .txt
دفعات دانلود 337
اندازه 9.59 KB
ارسال کننده فایل ayande
پاسخ

متغیرvarargin در متلب

کلمه function برای تعریف توابع در متلب به کار می رود. در ابتدای فایل مورد نظر، کد زیر نوشته شده است :

کد پی‌اچ‌پی:
function varargout bifurcation(varargin

بنابراین تابع bifurcation در همین فایل تعریف شده است و اتفاقا توضیحاتی نیز برای آن نوشته شده (کدها و توضیحات مربوط به آن را بخوانید). 
بد نیست نگاهی به کلید زیر بیدازید (البته در مورد ساخت تابع در یک m-file است، اما با ساختار توابع آشنا می شوید) :

کلید شماره 15

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ayande ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان