انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش تاریخ شمسی در اندروید

سلام 
من می خوام در برنامه یاز یک datepiker که به صورت فارسی باشه و این امکان رو داشته باشه که کاربر تاریخی رو انتخاب کنه ممنون میشم ی راهنمایی بکنید
باتشکر 
[عکس: attachment.php?aid=1234]
پاسخ

اگه کارت باb4a باشه که خیلس راحته کتابخونه واسش هست وگرنه نمیدونم
پاسخ

سلام
میتونید از دو کتابخانه زیر استفاده کنید
کد پی‌اچ‌پی:
https://github.com/mohamad-amin/PersianMaterialDateTimePicker 
کد پی‌اچ‌پی:
https://github.com/alibehzadian/PersianDatePicker 
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۲/۱۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ)AliParsa نوشته: اگه کارت باb4a باشه که خیلس راحته کتابخونه واسش هست وگرنه نمیدونم

سلام ببخشید متوجه نشدم 
من برای اندروید استادیو می خوام استفاده کنم
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۲/۱۳, ۰۵:۴۸ ب.ظ)mahdi10539 نوشته: سلام
میتونید از دو کتابخانه زیر استفاده کنید
کد پی‌اچ‌پی:
https://github.com/mohamad-amin/PersianMaterialDateTimePicker 
کد پی‌اچ‌پی:
https://github.com/alibehzadian/PersianDatePicker 

سلام ممنونم از بابت راهنمایی 
مشکل من این هست که این دو کتابخونه رو دیدم ولی هر کاری می کنم نمی تونم ازشون استفاده کنم با وجود اینکه کتابخونه رو به صورت ماژول به برنامه م اضافه کردم و کدی که برای قسمت گردیل هم بود اضافه کردم ولی خطا میده که نمی شناسه 
ممنون میشم اگر کسی استفاده کرده کمک کنه
پاسخ

سلام خدمت شما،
اگر هنگام اضافه کردن کتابخانه با خطا مواجه شدید یکبار سیستم رو ریستارت کنید.
چنانچه مشکل شما حل نشد توصیه میکنم حتما کلید زیر را مشاهده کنید و فایل پیوست شده را دانلود کنید.
http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=5092
باسپاس.
***خطا و مشکلات در برنامه نویسی  پایه موفقیت است و  به وسیله ی آن می توان به موفقیت رسید.***
پاسخ

اساتید محترم یکی جواب بده
من خیلی سرچ کردم عمده کاربران یا در اضافه کردن کتابخانه فوق مشکل دارند یا اگه اضافه کردن نمی دونند چه جور ازش استفاده کنند. اگه ممکنه یکی هر دو مورد را توضیح بده.
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۲/۰۸, ۰۹:۲۴ ب.ظ)Ezzat3 نوشته: اساتید محترم  یکی جواب بده
من خیلی سرچ کردم عمده کاربران یا در اضافه کردن کتابخانه فوق مشکل دارند یا اگه اضافه کردن نمی دونند چه جور ازش استفاده کنند. اگه ممکنه یکی هر دو مورد را توضیح بده.

متاسفانه اساتید محترم هیچکدوم جواب ندادند من خودم در واقع یه روشی را کشف کردم ، نمی دونم اصلا روش اصولی هست یا نه ؟ به هر حال من تونستم از این روش استفاده کنم . امیدوارم بدرد دوستان بخوره. اگر هم روش مناسب دیگری جهت استفاده از کتابخانه دوستان سراغ دارند ارائه بدند. به دلیل کمی وقت روش را به صورت تصاویر گام به گام و یه توضیح مختصر تو یه فایل ورد پیوست کردم.

فایل‌های پیوست

دانلود Persian Calendar.zip

نام فایل Persian Calendar.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 944
اندازه 2.21 MB
ارسال کننده فایل Ezzat3
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

سلام ممنون از توضیحاتتون.
من همه مراحلی که گفتید را رفتم اما ظاهرا نمیشناسه.مشکل چیه؟؟

پاسخ

(۱۳۹۵/۰۶/۱۵, ۱۰:۵۹ ق.ظ)msh نوشته: سلام ممنون از توضیحاتتون.
من همه مراحلی که گفتید را رفتم اما ظاهرا نمیشناسه.مشکل چیه؟؟

سلام.
عملیات build gradle برای شما با موفقیت اجرا نشده است.
بنده راهنمای ارائه شده را بررسی کردم، یکی از مراحل را به صورت زیر ذکر کرده اند :

((تو شکل زیر عبارت compile 'com.mohamadamin:persianmaterialdatetimepicker:1.2.1'
 را در build.gradle (Module app) وارد و sync Now  را بزنید))

شما وقتی بر روی sync Now کلیک می کنید، عملیات build gradle با موفقیت اجرا نمی شود و اگر دقت کنید، متن خطا ذکر شده است و گزینه Try Again نیز در بالای پنجره دیده می شود.
برای اجرای build gradle ، با وجود تحریم های گوگل و سایر وب سایت ها برای ip های ایران، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 6969

همچنین اگر با خطای دیگری روبرو شدید، متن خطا را در اینترنت جستجو کنید تا راه حل های آن به شما نمایش داده شود (متن خطای نمایش داده شده در پنجره Gradle Build).

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۶/۱۵, ۰۱:۲۵ ب.ظ)admin نوشته: سلام.
عملیات build gradle برای شما با موفقیت اجرا نشده است.
بنده راهنمای ارائه شده را بررسی کردم، یکی از مراحل را به صورت زیر ذکر کرده اند :

((تو شکل زیر عبارت compile 'com.mohamadamin:persianmaterialdatetimepicker:1.2.1'
 را در build.gradle (Module app) وارد و sync Now  را بزنید))

شما وقتی بر روی sync Now کلیک می کنید، عملیات build gradle با موفقیت اجرا نمی شود و اگر دقت کنید، متن خطا ذکر شده است و گزینه Try Again نیز در بالای پنجره دیده می شود.
برای اجرای build gradle ، با وجود تحریم های گوگل و سایر وب سایت ها برای ip های ایران، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 6969

همچنین اگر با خطای دیگری روبرو شدید، متن خطا را در اینترنت جستجو کنید تا راه حل های آن به شما نمایش داده شود (متن خطای نمایش داده شده در پنجره Gradle Build).

Flower

پس از ست کردن از طریق عاج فیل شکن، به درستی بیلد و اجرا شد.
ممنون از پاسخ به موقع شما.

یک سوال :
برای اینکه بتونم برای هر روز متنی را ست کنم، (با لمس هر عدد رویداد اون روز و نشون بده) آیا بهتره یک آرایه یا دیتابیس از روزها و ماه های سال تهیه کنم و بر اساس هر عدد آرایه رو مقدار دهی کنم؟ یا گزینه ی بهتری وجود داره؟

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان