انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواندن فایل با تعداد آرایه ی متغیر در سطرها

سلام.

من یه فایل تکست دارم که میخوام تو متلب فراخوانی کنم اما چون تعداد آرایه ها تو سطرها متفاوته ارور میده.

من این فایل تکست رو خروجی گرفتم و برای لینک کردن دو تا نرم افزار از متلب استفاده میکنم بنابراین نمیتونم تعداد اعداد سطرها رو با هم برابر کنم

چون خیلی زیاده و در بین اعداد هم متن داره. آیا راهی هست که متلب بدون توجه به کل فایل فقط یک خط رو بخونه؟ فکر میکنم بشه حلقه تعریف کنم و خطوط رو

جداگانه بخونه.یا اگه راه دیگه ای باشه لطف کنید راهنماییم کنید. book
پاسخ

سلام
میخوام چندتا فایل txt را با هم در متلب بخونم (عددی هست) که من در دتستورات متلب فقط دستور load را پیدا کردم اما این دستور فقط یک فایل را میخونه و نمیشه. باید چیکار کنم؟
پاسخ

من فایل رو با دستور textscan خوندم ولی هر خط رو به صورت یک آرایه ذخیره میکنه نه به صورت جدا جدا. حالا باید چیکار کنم که بتونم هر کلمه رو به صورت یک آرایه ی جداگانه ذخیره کنم؟ البته من فقط میخوام یک حرف خاص رو تو یه خط تغییر بدم و احتیاجی ندارم که کل خط رو تغییر بدم . اگه میشه لطفا راهنمایی کنید. ممنون از سایت مشکل گشاتون.

heydarian عزیز فکر میکنم شما هم بتونید از دستور textscan استفاده کنید و متاسفانه من نمیتونم کمکتون کنم. شاید بهتر باشه تاییپک جدیدی باز کنید تا اعضای با سابقه ی تالار بتونن کمک کنن من هم مثل شما در ابتدای راه هستم.
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۲/۱۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ)marzie نوشته: من فایل رو با دستور textscan خوندم ولی هر خط رو به صورت یک آرایه ذخیره میکنه نه به صورت جدا جدا. حالا باید چیکار کنم که بتونم هر کلمه رو به صورت یک آرایه ی جداگانه ذخیره کنم؟ البته من فقط میخوام یک حرف خاص رو تو یه خط تغییر بدم و احتیاجی ندارم که کل خط رو تغییر بدم . اگه میشه لطفا راهنمایی کنید. ممنون از سایت مشکل گشاتون.

heydarian عزیز فکر میکنم شما هم بتونید از دستور textscan استفاده کنید و متاسفانه من نمیتونم کمکتون کنم. شاید بهتر باشه تاییپک جدیدی باز کنید تا اعضای با سابقه ی تالار بتونن کمک کنن من هم مثل شما در ابتدای راه هستم.

سلام. من میتونم با دریافت هزینه کمکتون کنم:
email: sbh400@yahoo.com
telegram: sbh400
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان