انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یادگیری اندروید

یادگیری اندروید

سلام
یه سوال اگه یکی بخواد اندروید یاد بگیره و دسترسی به کلاسش نداشته باشه یادگیریش چقد طول میکشه؟اگه بخوام با اکلیپس یاد بگیریم بهترین منبع آموزش چیه؟کدوم سایت و...؟
ممنون
پاسخ

یادگیری اندروید

(۱۳۹۵/۰۲/۰۷, ۱۰:۰۹ ب.ظ)faride93 نوشته: سلام
یه سوال اگه یکی بخواد اندروید یاد بگیره و دسترسی به کلاسش نداشته باشه یادگیریش چقد طول میکشه؟اگه بخوام با اکلیپس یاد بگیریم بهترین منبع آموزش چیه؟کدوم سایت و...؟
ممنون

سلام
سریعترین راه همون طور که بیان کردید رفتن به کلاس های آموزشی هست چون اینجوری در چهارچوب خاصی این آموزش هارو یاد میگیرید
ولی اگر بخواید از فیلم ها و سایت ها استفاده کنید به طبع وقت بیشتری میخاد
توصیه میکنم آموزش های همین سایت رو بخونید
فهمیدن بهتر از دانستن است.
پاسخ

یادگیری اندروید

سلام

تو گوگل سرچ بزنید پکیج های آموزشی خوبی هست که می تویند با اونا شروع کنید.
پاسخ

یادگیری اندروید

(۱۳۹۵/۰۲/۰۸, ۰۱:۰۰ ب.ظ)s.saeid نوشته:
ممنون

سلام
سریعترین راه همون طور که بیان کردید رفتن به کلاس های آموزشی هست چون اینجوری در چهارچوب خاصی این آموزش هارو یاد میگیرید
ولی اگر بخواید از فیلم ها و سایت ها استفاده کنید به طبع وقت بیشتری میخاد
توصیه میکنم آموزش های همین سایت رو بخونید

آخه من دانشجو شهر دیکه هستم و برای پروژه نهایی لازم دارم وقتم کمه ولی کلاس نمیتونم برم چون جاب ثابتی نیستم.خودم آموزش لیندا را دارم از سایت مکتلخونه گرفتم خوبه ولی دوتا مشکل داره یکی اینکه برای سال 2011 هست یکی اینکه انگلیسی است(همه سایت ها به این آموزش ارجاع میدن و با اون پیش رفتن)
پاسخ

یادگیری اندروید

ممنون

فیلم های بهنام آقاجان زاده رو خریداری کنید عالیه
uncocoder.com
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان