انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در android studio

مشکل در android studio

با سلام
  وقتی در android studio پروژه ای را ایجاد یا import میکنم ، نرم افزار به اینترنت متصل میشه و ورژن gradle رو دانلود میکنه ، و ترافیک زیادی از اینترنتم همینجوری از دست میره، راه جایگزینی برای این وجود نداره؟
پاسخ

مشکل در android studio

(۱۳۹۴/۱۲/۰۲, ۱۱:۰۹ ق.ظ)mehdin نوشته: با سلام
  وقتی در android studio پروژه ای را ایجاد یا import میکنم ، نرم افزار به اینترنت متصل میشه و ورژن gradle رو دانلود میکنه ، و ترافیک زیادی از اینترنتم همینجوری از دست میره، راه جایگزینی برای این وجود نداره؟

سلام دوست عزیز.

برای اینکار جدیدترین ورژن برنامه رو دانلود کنید یا اینکه آپدیت اتوماتیک ویندوزتون رو ببندید ( منظورم سرویس آپدیت ها بود)
موفق باشید
Iran  ErfanMahigir Iran
پاسخ
 سپاس شده توسط programmerirani

مشکل در android studio

با این آموزش android studio رو آفلاین کن
http://answers.uncox.com/android/questio...B%8C%D9%86
پاسخ

مشکل در android studio

سلام
یکی از جنبه های بسیار قدرتمند برنامه android studio همین انلاین بودن gradle هستش و اینکه براحتی میتونه کلیه پروژها و کتابخانهای موجود در github رو دریافت و در پروژه شما قرار بده.

نکته بعدی اینکه gradle بهمراه نصب برنامه android studio خودکار نصب میشه و نیازی به نصب دستی نداره و تنها در اولین اجرای برنامه android studio یکصری فایلهای مورد نیاز رو از نت میگیره و برلی دفعات بعدی دیگه جیزی دانلود نمیکنه. تنها بروز رسانیهای مربوط به خود برنامه android studio و plugins و sdk رو بررسی میکنه.

علت دانلود بیش از اندازه در سیستم شما میتونه به دلیل دانلود و نصب بروزرسانیهای برنامه باشه

موفق و پیروز باشید
پاسخ

مشکل در android studio

برای افلاین کردن gradle میتونید از قسمت settings برنامه android studio برید به بخش gradle و تنظیمات رو بزارید بر روی offline یا همون استفاده از gradle موجود در هارد که همراه با نصب اولیه برنامه android studio نصب میشه
اما پیشنهاد من عدم انجام این کار هستش چون بعدا کتابخانه های github رو نمیتونید به این راحتیا وارد پروژتون کنید و ازش استفاده کتید
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان