انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نمایش اطلاعات هاست در لیست ویو

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

مشکل من در ارتباط باسرور هستش(( چند روزه دارم سرچ میزنم فقط مربوط به روش جیسون هستش که اونم متن ها بصورت متفاوتی ه ))میخوام اطلاعاتی رو از یک جدول در دیتابیس روی هاستم بگیرم و در یک لیست ویو نمایش بدم
منظور از نمایش دادن اینه که هر سطر رو در یک آیتم از لیست ویو نمایش بدم .
راستی میخواستم اطلاعات کاملا انلاین وارد لیست ویو بشه خودم تونستم با استفاده از دیتابیس sqlite  اطلاعات رو از سرور بگیرم و در لیست ویوم نشون بدم
اگه میشه راهنمایی کنید چجوری میتونم سطرای تیبل روی دیتابیس هاستم رو  به طور انلاین روی لیست ویو نشون بدم.

باتشکر
پاسخ

سلام
اگه درست متوجه منظور شما شده باشم
شما میخواید به محض بروزرسانی در سمت سرور اطلاعات برای کلاینتها ( برنامه شما ) ارسال بشه. شبیه push notification  ها.

برای این کار دو راه حل هستش. 
اول اینکه خودتون استین بالا بزنید و یه همچین بستری رو اماده کنید یا هزینه کنید دوستان طراح براتون اماده کنن ماننده بستر push notification ها

راه دوم اینکه بیاید توی برنامه خودتون بروزرسانی رو هر چند دقیقه یک بار انجام بدید و اخرین اطلاعات رو از سرور بگیرید مثل تقریبا تمامی برنامه ها.

یه راه سومی هم هست که برای کاربران و مصرف پهنای باند و حجم تبادل اطلاعات با سرور بهتر و بهینه تره استفاده ترکیبی از Push notification و سرور خودتون هستش.
یعنی به موجب بروزرسانی در سمت سرور با استفاده از push notification  برنامه خودتون یا کلاینت رو از بروزرسانی سرور مطلع کنید و برنامه شما بیاد و اطلاعات جدید رو از سرور بگیره 

حالا شاید دوستان باتجربه تر راه های دیگه ای هم بلد باشن و در اختیار بنده و شما قرار بدن
پاسخ
 سپاس شده توسط 0098iran

(۱۳۹۴/۱۱/۰۳, ۰۴:۵۸ ب.ظ)mahdi10539 نوشته: حالا شاید دوستان باتجربه تر راه های دیگه ای هم بلد باشن و در اختیار بنده و شما قرار بدن

ممنون از پاسخ تون 
من یه جدول درون هاستم هست برا قسمت چت بین کاربرا و نظرسنجی میخواستم این قسمت درون برنامه تماما انلاین بشه یعنی  نظرای قدیمی و جدید با ورود به بخش نظرات دیده بشه کاربر وقتی نظری میده بدون چک شدن نمایش بده البته هرنظر درون یک آیتم از لیست برا کاربر  نشون بده
یه چت آزاد تقریبا برای برنامم 

اطلاعات رو از هاستم با روش post میگیرم بایه  اسینتکس ولی نتونستم درون لیست ویوم بریزم  کل سطر های جدولم رو تو تکس ویو میبینم ولی وقتی میخوام به یه رشته بدم نمیفهمم چیکار کنم خودم فک کردم که با یه حلقه بشه ولی باز گیچ تر شدم

بازم ممنون
پاسخ

مشکل شما در تجزیه کردن داده های دریافتی از سرور هستش
میتونید از اموزش زیر استفاده کنید
http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=2651
پاسخ
 سپاس شده توسط 0098iran

(۱۳۹۴/۱۱/۰۳, ۰۵:۳۸ ب.ظ)mahdi10539 نوشته: مشکل شما در تجزیه کردن داده های دریافتی از سرور هستش

ممنون از راهنمایی مفیدتون 
این کلید رو خوندم فک کنم مثل روشی بود که من رفته بودم ولی از جیسون استفاده نکرده بودم اونجا ان شا الله که جواب بده 

ممنون از راهنمایی مفیدتون
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۱/۰۳, ۰۵:۳۸ ب.ظ)mahdi10539 نوشته: مشکل شما در تجزیه کردن داده های دریافتی از سرور هستش
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان