انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش طراحی برنامه برای اجرای بازی سگا روی اندروید(کامل)توسط mr.best

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت کلیدستان،
از آنجایی که کاربر Mr.Best در مورد کپی برداری آموزش و سورس های خود تذکر داده بود ولی ضمنا این تذکرات کاملا نشنیده گرفته شد و همچنان بسیاری از بازدیدکنندگان و کاربران کلیدستان برای جلب بازدید سایت خود یا... آموزش های Mr.Best را به صورت قیمتی گزاف در معرض دانلود و دید کاربران خود قرار میدادند،که همین امر باعث شده ما تمامی مطالب Mr.Best را به درخواست کاربر به  کلید غیر رایگان تبدیل کنیم،
*از این پس تمامی آموزش های (Mr.Best) به صورت کلید غیر رایگان منتشر میشود تا موجب مسدود شدن و جلوگیری از کپی برداری کاربران شود.
*بابت ایجاد این مسئله بسیار متاسفیم،

---------برای خرید این آموزش به صفحه زیر مراجعه کنید--------

کلید شماره 4988
***خطا و مشکلات در برنامه نویسی  پایه موفقیت است و  به وسیله ی آن می توان به موفقیت رسید.***
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، hamidreza2000 ، s.saeid ، sinabelle ، Erfannj ، mahmoud1373 ، AliParsa ، sohrabjam ، hossein5513 ، abc1 ، amir0260

دوست عزیز سلام مرسی بابت کارت

یه سوال الان من اگه بخوام برم بازی های سگا یا پلی استیشن مانند فوتبال 98 رو دانلود کنم کلا 200مگ هست پس کاربر باید اینقدر دانلود کنه تا بتونه بازی کنه
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۰/۲۲, ۰۱:۳۹ ق.ظ)hamidreza2000 نوشته: دوست عزیز سلام مرسی بابت کارت

یه سوال الان من اگه بخوام برم بازی های سگا یا پلی استیشن مانند فوتبال 98 رو دانلود کنم کلا 200مگ هست پس کاربر باید اینقدر دانلود کنه تا بتونه بازی کنه

سلام خدمت شما.
دو روش برای شما وجود داره.
1-شما بازی های دانلودی یا یک بازی را به صورت zip اماده کنید و توی پوشه raw قرار بدید.و توسط کد اونا رو توی حافظه استخرا ج کنید و اینطور حجم برنامه کم میشه و میتونید راحت هر بازی را توسط یک intent اجرا کنید.
2-شما میتونید چند بازی سگا رو در حالت کم حجم قرار بدید و سپس بقیه رو توسط سرویس دانلودی بزارید این کارو اکثر برنامه های سگا انجام میدن و میتونید مشخص کنید که بازی ها توی پوشه kelidestan دانلود بشن و سپس توسط یک Intent اجرا بشن.
موفق باشید
***خطا و مشکلات در برنامه نویسی  پایه موفقیت است و  به وسیله ی آن می توان به موفقیت رسید.***
پاسخ
 سپاس شده توسط s.saeid ، admin

ممنون به خاطر توضیحات آیا شما سورس اجرای بازی های پلی ۱ رو دارید؟
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۰/۲۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ)Erfannj نوشته: ممنون به خاطر توضیحات آیا شما سورس اجرای بازی های پلی ۱ رو دارید؟

سلام زنده باشید عرفان جان، در حال برسی این نوع برنامه ها هستم که چطور میشه بازی های پلی استیشن رو روی اندروید اجرا کرد،ولی متاسفانه سورسی در این مورد ندارم، شب و روز در حال تحقیق و اجرای انواع کد ها هستم به محض اجرای درست کارکرد برنامه،اموزش طراحی و سورس رو در اختیار کاربران عزیز کلیدستان قرار میدم.
به امید موفقیت..
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، Erfannj ، reza8198 ، esikley

(۱۳۹۴/۱۰/۲۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ)Mr.best نوشته:
(۱۳۹۴/۱۰/۲۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ)Erfannj نوشته: ممنون به خاطر توضیحات آیا شما سورس اجرای بازی های پلی ۱ رو دارید؟

سلام زنده باشید عرفان جان، در حال برسی این نوع برنامه ها هستم که چطور میشه بازی های پلی استیشن رو روی اندروید اجرا کرد،ولی متاسفانه سورسی در این مورد ندارم، شب و روز در حال تحقیق و اجرای انواع کد ها هستم به محض اجرای درست کارکرد برنامه،اموزش طراحی و سورس رو در اختیار کاربران عزیز کلیدستان قرار میدم.
به امید موفقیت..

سلام ببحشید بازی را باید کدام پوشه قرار بدیم منظورم بازی سگا
پاسخ

سلام خدمت دوست عزیزم، یک پوشه در res میسازید به اسم raw سپس بازی رو قرار میدید اگر متوجه نشدید از سورس بالا کمک بگیرید با سپاس.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

اقا بازی سگا با فرمت smd پیدا نمیشه
میشه یه کم کمک کنید یا منبعی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسط sinabelle

(۱۳۹۴/۱۱/۰۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ)iamir نوشته: اقا بازی سگا با فرمت smd پیدا نمیشه
میشه یه کم کمک کنید یا منبعی بدید

سلام،خدمت دوست عزیزم،
برید توی سایت coolrom.comدر طبقه بندی بازی ها روی sega gensisکلیک کنید 10000بازی میاد.
توی سایت royalgame.irبرید اونجا هم هست توی طبقه بندی سگا ، شما حتما نمیخواد فرمت smd بگیرید فرمت binهم جواب میده کافیه فقط سرچ کنید گیر میاد.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

با سپاس فراوان
فقط راهی برای پلی استیشن دو و یک دارید؟
مخصوصا پلی استیشن دو مرسی نیاز دارم
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۱/۰۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ)iamir نوشته: با سپاس فراوان
فقط راهی برای پلی استیشن دو و یک دارید؟
مخصوصا پلی استیشن دو مرسی نیاز دارم
 نه متاسفانه هنوز گرفتار تکمیل کاراش هستم،در راجب پلی استیشن 2 اطلاعی ندارم ولی جدیدا برنامه ای به نام play اومده میتونید توی اینترنت جست و جو کنید.
پاسخ

سلام دوست عزیز ممنونم از آموزشت من کد شمارو تو اندروید استدیو import کردم ولی وقتی میخوام خروجی بگیرم این ارور رو میده لطفا کمکم کن

پاسخ

(۱۳۹۴/۱۲/۰۳, ۰۱:۲۳ ق.ظ)smahamin نوشته: سلام دوست عزیز ممنونم از آموزشت من کد شمارو تو اندروید استدیو import کردم ولی وقتی میخوام خروجی بگیرم این ارور رو میده لطفا کمکم کن

سلام دوست عزیز این ارور میگه که تم اندروید 5 که همون material هست رو تو کتابخونتون پیدا نکرده شما باید یه کتاببخونه تهیه کنی که دارای این تم باشه و چون تا حالا با متریال دیزاین کار نکردم پس بلد نیستم از کجا بیاری فقط وقتی تهیش کردی به اندروید استدیو ایمپورتش کن بعد از پروپرتیز پروژت بهش ربطش بده.
راسی تم رو تغییر به بینم کار میکنه؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط AliParsa

با سلام وسپاس فراوان از شما که هیچ بخلی در نشر علمتون ندارین ، من تازه یعنی همین امروز عضو سایت شدم تا اینکه بپرسم آیا میشه همین کار هارو (اجرای سگا در اندروید) با برنامه ی b4a هم انجام داد/راستیتش الان به کامپیوترم دسترسی ندارم که برم و ببینم میشه یا نه / راستی اگه نحوه اش فرق میکنه ممنون میشم اگه توضیح بدید
پاسخ

کسی نیست جواب بده
مننرم افزار ایکلیپسم دارم ولی تا حالا باهاش برنامه نساختم
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۲/۰۳, ۰۸:۲۹ ب.ظ)AliParsa نوشته: کسی نیست جواب بده
مننرم افزار ایکلیپسم دارم ولی تا حالا باهاش برنامه نساختم

سلام خدمت دوست عزیزم،
واقعیتش بنده در بیسیک4 هیچ تجربه ای ندارم،ولی میتونید برنامه AIDE کرک شده مخصوص گوشی رو دریافت کنید و سورس رو مستقیما وارد کنید این کار کاملا عملی هست و جواب میده چنانچه مشکلی داشتید بفرمایید تا پاسختون بدم.
با سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط AliParsa

دوستان برای میکرو یا پلی استیشن هم می تونید کد بدین ؟
پاسخ

سلام.
قبل از هر چیز، باید از آموزش های منحصربفرد و عالی Mr.best تشکر کنم.  Flower Flower 
امروز در سایت، کلیدی غیررایگان با همین موضوع (سورس کد بازیهای سگا برای اندروید) منتشر شد که ارسال شده توسط یکی از نویسندگان است. بنده تنها خواستم تذکر بدهم که بررسی شده است که کلید مورد نظر بر مبنای این آموزش نباشد. گفتم شاید دوستان با دیدن کلید مورد نظر، شک کنند که شاید همین کدهای ارائه شده توسط Mr.best باشد (چون این مورد قبلا در سایتی دیگر پیش آمده بود، ذکر این نکته ضروری بود تا سوء تفاهمی پیش نیاید). 

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.best ، sinabelle

سلام
من سورس رو import کردم تو ایکلیپس
حالا تو استایل این مشکلو دارم ارور داده ممنون میشم راهنمایی کنید

[عکس: e3yj_3-29-2016_1-27-51_pm.png]
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۱/۱۰, ۰۱:۳۱ ب.ظ)abc1 نوشته: سلام
من سورس رو import کردم تو ایکلیپس
حالا تو استایل این مشکلو دارم ارور داده ممنون میشم راهنمایی کنید

[عکس: e3yj_3-29-2016_1-27-51_pm.png]

با سلام شما وارد همون صفحه xml  بشید و کد های اون رو به صورت زیر تغیر دهید
کد:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<resources>
    <style name="AppTheme" parent="@android:style/Theme.Black">
    </style>
</resources>

book Iran Iran Iran
آدم ها سه دسنه اند :
Explanation موفق - با تلاش - بدون امید Explanation
پاسخ

سلام دوستان عزیز من پروژه را کامل اجرا کردم با اندروید استودیو همه چیز عالیست ، اما هر وقت یک فایل بازی سگا را جایگزین میکنم در raw ، همون فایل سگا پیشفرض میاد. یعنی همون پینوکیو میاد که به صورت پیشرفض روش بود و تغییر نمیکنه ، نمیدونم چرا !!! میشه توضیح بدید .
I :
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۲/۰۹, ۰۳:۱۳ ب.ظ)amir0260 نوشته: سلام دوستان عزیز من پروژه را کامل اجرا کردم با اندروید استودیو همه چیز عالیست ، اما هر وقت یک فایل بازی سگا را جایگزین میکنم  در raw ، همون فایل سگا پیشفرض میاد. یعنی همون پینوکیو میاد که به صورت پیشرفض روش بود و تغییر نمیکنه ، نمیدونم چرا !!! میشه توضیح بدید .
I :

شما اول باید بری تو  تنظیمات گوشی یا شبیه ساز (هرکدوم که واسه اجرای برنامه ها ازش استفاده میکنی ) و تو قسمت app و از اونجا اول گزینه clear data رو بزنی تا بازی قبلی از حافظه پاک بشه بعد دوباره اجرا کن درست میشه
پاسخ

سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون
در رابطه با همین برنامه سگا، چطور گزینه سیو و لود نداره چطور میتونم بهش اضافه کنم؟
همینطور هیچ منویی برای برگشت به لیست بازی ها نداره و باید کلا از بازی خارج شد و دوباره واردش شد.
اگر میشه در مورد تغییر نام برنامه بعد از نصب هم توضیح بدید خیلی متشکرم
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۲/۱۰, ۰۹:۱۴ ق.ظ)abc1 نوشته:
(۱۳۹۵/۰۲/۰۹, ۰۳:۱۳ ب.ظ)amir0260 نوشته: سلام دوستان عزیز من پروژه را کامل اجرا کردم با اندروید استودیو همه چیز عالیست ، اما هر وقت یک فایل بازی سگا را جایگزین میکنم  در raw ، همون فایل سگا پیشفرض میاد. یعنی همون پینوکیو میاد که به صورت پیشرفض روش بود و تغییر نمیکنه ، نمیدونم چرا !!! میشه توضیح بدید .
I :

شما اول باید بری تو  تنظیمات گوشی یا شبیه ساز (هرکدوم که واسه اجرای برنامه ها ازش استفاده میکنی ) و تو قسمت app و از اونجا اول گزینه clear data رو بزنی تا بازی قبلی از حافظه پاک بشه بعد دوباره اجرا کن درست میشه

یک راه دیگه هم داره باید دوتا فایل هست که درونش نام پوشه var رو تغییر بدی. خود برنامه نویسی توی سورس همون فایل ها راهنمایی کرده
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۸/۰۴, ۰۲:۲۰ ب.ظ)yusefjahan نوشته: سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون
در رابطه با همین برنامه سگا، چطور گزینه سیو و لود نداره چطور میتونم بهش اضافه کنم؟
همینطور هیچ منویی برای برگشت به لیست بازی ها نداره و باید کلا از بازی خارج شد و دوباره واردش شد.
اگر میشه در مورد تغییر نام برنامه بعد از نصب هم توضیح بدید خیلی متشکرم

کسی پاسخ نمیده؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان