انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی بخش ارتباط با ما (برنامه نویسی اندروید)

سلام
من میخوام یه فایل txt تو هاستم آپلود کنم
بعد داخل برنامم دوتا ادیت تکست بذارم و یه باتن که کاربر وقتی ادیت تکست هارو متن داخلش وارد کرد و روی باتن کلیک کرد برنامه به اون فایل txt متصل بشه و محتویات اون ادیت تکست هامو داخل اون تایپ کنه سپس همون فایل رو داخل هاست ذخیره کنه
از این روش میخوام واسه گزینه ارتباط با ما اخل برنامم استفاده کنم که دیگه کاربر واسه ارسال پیام به ما وارد برنامه Gmail نشه
کسی میدونه باید چیکار کرد ؟
آیا روش بهتری سراغ دارید که بهم بگید ؟
یه دنیا ممنون
پاسخ

بله میتونید یک دیتابیس سمت سرور خودتون قرار بدید .که دوتا ستون داشته باشه مثلا یکی عنوان موضوع و یکی هم بدنه موضوع.
بعدش وقتی کاربر روی دکمه کلیک کرد .این دوتا مقدار را داخل دیتابیس سمت سرور insert کنه.
روش منطقی و اصولیش به این صورت هست.
پاسخ
 سپاس شده توسط دیب دمینی ، admin

(۱۳۹۴/۰۹/۱۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ)داش بهروز نوشته: بله میتونید یک دیتابیس سمت سرور خودتون قرار بدید .که دوتا ستون داشته باشه مثلا یکی عنوان موضوع  و یکی هم بدنه موضوع.
بعدش وقتی کاربر روی دکمه کلیک کرد .این دوتا مقدار را داخل دیتابیس سمت سرور insert کنه.
روش منطقی و اصولیش به این صورت هست.

آموزش خاصی برای این کاری که گفتین دارین ؟
پاسخ

شما باید مباحث دیتابیس .ارسال و دریافت مطالب به سرور ..بخونید .
فکر کنم داخل سایت مباحثش باشه
پاسخ

این راهی که من گفتم شدنی هست آیا ؟
یا حتما باید از روش شما پیش برم ؟
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۹/۱۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)dr.soosmar نوشته: این راهی که من گفتم شدنی هست آیا ؟
یا حتما باید از روش شما پیش برم ؟

سلام.
روش استاندارد، همان استفاده از پایگاه داده (Database) در هاست می باشد و ذخیره اطلاعات دریافتی توسط فرم در یک فایل، گزینه مناسبی نیست.

آموزش کار با پایگاه داده MySQL :

http://www.kelidestan.com/mysql/index.php

ما باید یک صفحه در هاست داشته باشیم که اطلاعات را دریافت کرده و در پایگاه داده ذخیره کند (و اگر لازم باشد، پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن ذخیره اطلاعات را دریافت نماییم). در این مورد، دسته بندی زیر را ببینید (مباحث مربوط به تبادل اطلاعات با هاست بر اساس HttpGet و HttpPost و JSON را بخوانید) :

دسته کلید (دسته بندی) شماره 119

در مورد دریافت اطلاعات توسط صفحه ای در هاست، می توانید از زبان PHP استفاده کنید (البته در همان مباحث اندروید، توضیحاتی داده شده) :

http://www.kelidestan.com/php-education/index.php

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط داش بهروز ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان