انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چت بین کاربران (در برنامه نویسی اندروید)

سلام، وقتتون بخیر.... دوستان من موضوع پروژه ام طراحی شبکه اجتماعی با اندرویده... باید قابلیت چت بین کاربران رو ایجاد کنم. ولی نمیدونم که باید چیکار کنم؟؟؟؟ از کسی سوال کردم گفتن از  API Telegram استفاده کنم ولی من خیییییلی سردر گمم... لطفا هرنوع کمکی از دستتون برمیاد بهم بگین.... ممنون میشم.
پاسخ

باید یه سرور داشته باشی البته من اینکارو با سرور های (خارجی) رایگانم انجام دادم.
یکمم کد نویسی PHP باید بلد باشی کلیتش اینجوریه که متن هر کاربر به سرور ارسال میشه و ذخیره میشه و این متن ها از سرور خونده بشه و توی لیست ویو نشون داده بشه یکم کارش زیاده 
پاسخ
 سپاس شده توسط s.saeid ، داش بهروز

(۱۳۹۴/۰۶/۲۶, ۰۷:۲۱ ب.ظ)'بنیامین خلیفه' نوشته: باید یه سرور داشته باشی البته من اینکارو با سرور های (خارجی) رایگانم انجام دادم.
یکمم کد نویسی PHP باید بلد باشی کلیتش اینجوریه که متن هر کاربر به سرور ارسال میشه و ذخیره میشه و این متن ها از سرور خونده بشه و توی لیست ویو نشون داده بشه یکم کارش زیاده 

اگه منبع خاصی برای اموزش هست بهم معرفی کنید لطفاااااااااااا..... خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید تا ازاین سردرگمی دربیام...

پاسخ

ببینید دوست عزیز منظورتون از قابلیت چت چیه؟ مثلا اگر بخواید داخل برنامه زیر مطالب افراد مطالب بزارن و نظر بدن .(گفتگو در مورد بحث ) همون طور که دوستمون گفت میتونید یک دیتابیس سمت سرور خودتون بسازید بعدش نظرات و از سمت گوشی بگیرید و داخل دیتابیس بخوابونید .بعد تایید شما اون مطلب برای بقیه دوستان نمایان بشه.
اما اگر نه منظورتون قابلیت چت مثل لاین و وایبر و....باید مباحث سوکت یاد بگیرید.
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۶/۲۷, ۰۱:۵۶ ق.ظ)'داش بهروز' نوشته: ببینید دوست عزیز منظورتون از قابلیت چت چیه؟ مثلا اگر بخواید داخل برنامه زیر مطالب افراد مطالب بزارن و نظر بدن .(گفتگو در مورد بحث ) همون طور که دوستمون گفت میتونید یک دیتابیس سمت سرور خودتون بسازید بعدش نظرات و از سمت گوشی بگیرید و داخل دیتابیس بخوابونید .بعد تایید شما اون مطلب برای بقیه دوستان نمایان بشه.
اما اگر نه منظورتون قابلیت چت مثل لاین و وایبر و....باید مباحث سوکت یاد بگیرید.

هردو قابلیت رو باید قرار بدم. تقریبا میشه گفت چیزی مثل لاین....

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان