انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در setup کردن اکلیپس (در برنامه نویسی اندروید)

سلام
من adt رو کامل روی اکلیپسم (نسخه Luna) نصب کردم و از قسمت already installed softwares که چک میکنم 7 تاش هم نصب شدس ، sdk رو هم دارم و روی اکلیپس نسخه indigo کار میکنه منتها با اون اکلیپس نمیشه appcomp رو اضافه کرد مثلا نمیتونم اکشن بار برای اندروید زیر 3 بسازم برای همین میخوام به اکلیپس مورد استفاده در اموزش های شما مهاجرت کنم ولی
ولی وقتی اکلیپس رو اجرا میکنم اخطار زیر داده میشه

The android sdk requires the new build tools component to be installed.
pease open the sdk manager and install "android sdk buil-tools

بعد که گزینه open sdk manager رو انتخاب میکنم وارد sdk manager میشه و نشون میده چه چیزهایی نصب هست ولی چیزی برای دانلود یا نصب ارائه نمیکنه .
وقتی میخوام پروژه جدید اندروید ایجاد کنم خطای زیر رو نشون میده

The tools need to be updated via the SDK manager
your tools installation appears to be out of date (or not yet installed)
this wizard depends on templates distributed with the android sdk tools
 pleasr update the tools first.
note that on windows you may need to restart the ide, since there are some known problems where windows locks the files held open by the running ide , so the updater is unable to delete them in order to upgrade them

کاری که کردم اینکه sdk رو از پاک کردم از اول نصب کردم ،تاثیری نداشت ،اعصابمو بهم ریخته
پاسخ

این پیغام نشون میگه یا نصب نیست یا باید نسخه جدید آپدیت کنید.
به نظر من بهتره شما  برید  adultBundle دانلود کنید که همه چیز داخلش وجود داره و شما فایل exe اکلیپس ران میکنی و اجرا میکنید.و خودتون با این موارد درگیر نمیکنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

مرسی شما لینک اخرین نسخه و کامل ترینش رو دارین ؟ که خودش appcomp ها رو ایمپورت هم کنه بشه اکشن بار برای دستگاه های دارای اندروید کمتر از 3 ساخت ؟
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۶/۲۲, ۰۵:۵۸ ب.ظ)'behnam' نوشته: مرسی شما لینک اخرین نسخه و کامل ترینش رو دارین ؟ که خودش appcomp ها رو ایمپورت هم کنه بشه اکشن بار برای دستگاه های دارای اندروید کمتر از 3 ساخت ؟

درمورد اکشن بار باید بگم که کار بسیار ساده ای هست شما میتونید خودتون بصورت دستی اکشن بار رو با سلیقه ی خودتون بسازید . یه توضیح کوچیک میدوم جلوتر که رفتید متوجه میشید . 
شما کافیه که یک relativelayout بالای صفحه نمایش خودتون مثلا با عرض 50 dp بسازید و یک رنگ برای اون انتخاب کنید و اجزایی رو که دوست دارید وارد اون رلتیو لیوت کنید . تمام !

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان