انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترسیم اپ روی همه ی اپ ها

ترسیم اپ روی همه ی اپ ها

سلام دوستان
من در اندروید مبتدی هستم و حالا می خوام اپی رو که ساختم در زمان اجراش روی همه ی اپ ها قرار بگیره یعنی اینکه مثلا در حالت عادی بعد از اجرا اکتیویتی برای شما نمایش داده نمیشود ولی وقتی یک پیام میاد و یا گوشی زنگ میخوره این اپ اجرا بشه و روی همه ی اپ ها قرار بگیره یعنی تنها اپ من نمایش داده شود..

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

پاسخ

ترسیم اپ روی همه ی اپ ها

با BroadCast ها میشه برنامه در حالت بکگراند و هیدن و به موقع اس ام اس و اینا فعال کرد ولی اینکه روی همه اپ ها قرار بگیره رو متوجه نمیشم؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط download69

ترسیم اپ روی همه ی اپ ها

سلام دوست عزیز به نظرم این آموزش برای زمان دریافت پیامک بتونه کمکتون کنه
http://openandroid.ir/2015/07/%D9%88%DB%...%85%DA%A9/
پاسخ
 سپاس شده توسط download69

ترسیم اپ روی همه ی اپ ها

(۱۳۹۴/۰۶/۱۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ)'Mr.Cna' نوشته: با BroadCast ها میشه برنامه در حالت بکگراند و هیدن و به موقع اس ام اس و اینا فعال کرد ولی اینکه روی همه اپ ها قرار بگیره رو متوجه نمیشم؟!

یک سری اپ هستند که اپ های موجود رو قفل می کنند و وقتی میخوای اجرای بگیری مثلا دوربین رو ران کنی اول باید قفل رو بزنی و بعد وارد اپ دوربین میشی یعنی وقتی دوربین ران شد اون اپ قفل گذار بالا میاد و روی اپ دوربین قرار میگیره و تا رمز رو نزنی و ...

پاسخ

ترسیم اپ روی همه ی اپ ها

منظور دوستمون مثل برنامه game hacker یا برنامه های قفل اپلیکیشن هست که وقتی یک اپ رو باز میکنی صفحه قفل بالا میاد 
پاسخ
 سپاس شده توسط download69

ترسیم اپ روی همه ی اپ ها

(۱۳۹۴/۰۶/۱۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ)'armin20013' نوشته: منظور دوستمون مثل برنامه game hacker یا برنامه های قفل اپلیکیشن هست که وقتی یک اپ رو باز میکنی صفحه قفل بالا میاد 

بله دقیقا.
من میخوام بعد از زنگ خوردن گوشی شروع به کار کنه که این اتفاق میوفته ولی اکتیویتی زیر incomming call گوشی میوفته

پاسخ
 سپاس شده توسط armin20013 ، شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان