انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار Xamarin (برنامه نویسی C# برای اندروید)

سلام به همه.
کسی تا به حال با نرم افزار Xamarin کار کرده؟
با استفاده از این نرم افزار میشه به وسیله زبان برنامه نویسی C# برای اندروید برنامه ساخت.
پیشنیازای این برنامه چیه و این SDK ی لعنتی اندروید رو کجا میشه پیدا کرد که مثل آدمیزاد نصب بشه؟
درمورد آخر ببخشید.
الان چندساله که من هنوز نتونستم SDK اندروید رو نصب کنم!
ممنون.
پاسخ

سلام
من با xamarin کار کردم نرم افزار خوبیه ولی پیشنهاد می کنم از همون اکلیپس استفاده کنین چون اگه به سوال یا مشکلی بر بخورین مراجع زیادی برای پیدا کردن جواب وجود نداره! همون مشکلی که من بهش برخوردم!
sdk توی سایتای مختلف هست و درستم نصب میشه فقط قبلش jdk باید نصب باشه اونم نسخه 32 بیتیش!حتی اگه سیستمتون 64 بیتیه!!!
اگه از اکلیپس استفاده می کردین دیگه چیزی نیاز نبود نصب کنین ولی برای زامارین بایدAndroid NDK و #GTK را هم نصب کنین.
موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، batman1

(۱۳۹۴/۰۴/۲۸, ۰۴:۱۵ ب.ظ)'farzad.eb' نوشته: سلام
من با xamarin کار کردم نرم افزار خوبیه ولی پیشنهاد می کنم از همون اکلیپس استفاده کنین چون اگه به سوال یا مشکلی بر بخورین مراجع زیادی برای پیدا کردن جواب وجود نداره! همون مشکلی که من بهش برخوردم!
sdk توی سایتای مختلف هست و درستم نصب میشه فقط قبلش jdk باید نصب باشه اونم نسخه 32 بیتیش!حتی اگه سیستمتون 64 بیتیه!!!
اگه از اکلیپس استفاده می کردین دیگه چیزی نیاز نبود نصب کنین ولی برای زامارین بایدAndroid NDK و #GTK را هم نصب کنین.
موفق باشید

دوست عزیز،شما با نسخه پولیش کارکردی،یا کرک شدش(رایگانش)؟

پاسخ

کرک شده
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان