انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطا در هنگام ساخت پروژه اندروید (android support appcompat)

با سلام
من یه پسر چهارده ساله ام و علاقه بسیار شدیدی به برنامه نویسی اندروید دارم خواهش میکنم منو کمک کنید
من وقتی یه پروژه اندروید میسازم و تک تک مراحل رو مثل قسمت اموزش میرم ولی وقتی میسازم همین اول کار ارور میده نگاه کنید

دیدید در قسمت بعضی از پوشه هه یه ضرب در اومده
خواهشن کمکم کنید بد جوری گیر افتادم
پاسخ

سلام.
بسیار عالی، اگر سماجت داشته باشید، یک برنامه نویس فوق العاده می شوید، مخصوصا که از این سن می خواهید شروع کنید. 

------------------------------------------------

باید ببینیم که متن خطا چیست.
فایل هایی که در کنارشان علامت قرمز رنگ خطا نمایش داده شده است را باز کرده و سپس در آنها، ببینید که علامت قرمز رنگ در کنار کدام خط ها است و بعد با بردن موس روی آن، متن خطا نمایش داده می شود. در این زمینه، نگاهی به کلید زیر بیندازید :

کلید شماره 262

همچنین متن خطاها در پنجره Problems نیز نمایش داده می شوند :

پس فرض می کنیم که تا اینجا متن خطا را متوجه شده ایم. اما برای یافتن راه حل آنها، یا متن خطا را در گوگل کپی کرده و جستجو کنید تا راه حل های مختلف نمایش داده شود یا اینکه در همینجا مطرح نمایید تا بنده کمکتون کنم.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط s.saeid

در قسمت console این ارور رو مینویسه

g:\nojomsa\res\values\styles.xml:7:error retrieving parent for item: no resource found that matches the given name 'them.appcompat.light.darkactionbar'
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۳/۰۵, ۰۲:۳۸ ب.ظ)'hamidreza2000' نوشته: در قسمت console این ارور رو مینویسه

g:\nojomsa\res\values\styles.xml:7:error retrieving parent for item: no resource found that matches the given name 'them.appcompat.light.darkactionbar'

شما باید کتابخانه android-support-v7-appcompat را به پروژه اندروید خود اضافه کنید. نگاهی به موضوع زیر بیندازید (در مورد android-support-v7-appcompat) :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=5626

و لینک از سایت های خارجی :

http://stackoverflow.com/questions/17870...ar-support

http://stackoverflow.com/questions/21900...kactionbar

bookbook 
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط s.saeid ، am5152

من این فایلو تو sdk گزاشتم فقط نمیدونم چجوری به اکلیپس اضافش کنم 

پاسخ

سلام همون طور که ادمین عزیز گفتن مشکل از اکلیپس تون هستش و باید کتابخانه مورد نظر رو که گفتن رو دانلود کنید و با استفاده از اموزش زیر که ادمین زحمت کشیدن کتابخانه  را به داخل برنامه اکلیپس رو  وارد کنید
لینک
فهمیدن بهتر از دانستن است.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

سلام دوباره ببخشید اینقد سوال میپرسم تازه کار هستم
من تا قسمت import projects پیشرفتم وقتی که دکمه browse میزنم نمیدونم کدوم ادرسو برنم(تو قسمت اموزش نوشته شده بود 
همان فولدر حاوی تمامی فایل های 
دانلود شده )من نفهمیدم میشه راهنماییم کنید من sdk و پوشه برنامه اکلیپسو تو درایو e سیو کردم 
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۳/۰۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ)'hamidreza2000' نوشته: سلام دوباره ببخشید اینقد سوال میپرسم تازه کار هستم
من تا قسمت import projects پیشرفتم وقتی که دکمه browse میزنم نمیدونم کدوم ادرسو برنم(تو قسمت اموزش نوشته شده بود همان فولدر حاوی تمامی فایل های دانلود شده )من نفهمیدم میشه راهنماییم کنید من sdk و پوشه برنامه اکلیپسو تو درایو e سیو کردم 

یک راهنمای کامل در لینک زیر موجود است :

http://www.righthandedmonkey.com/2013/09...brary.html

اما بنده برای اینکه گیج نشوید، پروژه android support v7 appcompat را ساختم و پیوست این ارسال شده است.
خوب حالا آن را دانلود کرده و در محلی از کامپیوتر کپی کنید و از حالت فشرده دربیاورید (می توانید در workspace کپی کنید ولی خیلی تفاوتی نمی کند). بعد آن را به درون Eclipse وارد کنید (import کنید) (کلید شماره 321).
اکنون ما در برنامه Eclipse ، دو تا پروژه اندروید داریم. اولی که همان ((پروژه اصلی)) است که خطا داشت و به دنبال راه حل آن بودیم. دومی هم همین پروژه اندروید است که اکنون دانلود کردید که کتابخانه (library) می باشد. حالا ما باید در ((پروژه اصلی)) به این پروژه دوم (همان android support v7 appcompat) ارجاع بدهیم. برای این منظور، از راهنمای کلید شماره 847 استفاده کنید.

فایل‌های پیوست

دانلود android support v7 appcompat.zip

نام فایل android support v7 appcompat.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 872
اندازه 840.08 KB
ارسال کننده فایل admin
bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط s.saeid

توضیحات عالی بود
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

این که فقط یه پروژه هست
دیگه کلافه شدم بخدا یه هفتم درگیرم 
وقتی  موقه ساختن پروژه اکتیویتی نمیسازم همه چی درسته ها ولی وقتی اکتیویتی درست میکنم هم از استایل و هم از ماین اکتیویتی(جاوا)اشکال میگیره ایمپورت هاشم وارد کردم ولی بازم اشکال میگیره
وقتی موقه ساختن پروژه اکتیویتی نمیسازم میام رو نام پروژه کلیک میکنم  نیو رو میزنم نیو اکتیویتی رو میزنم مشخصاتشو مینویسم و بعد از ساختم باز همون اشه هو همون کاسه توروخدا کمک کنید
پاسخ

نمیدونم شاید مشکل از چیزه دیگری باشه شما ی سورس برنامه + کتابخانه ای که گفته شد رو export بگیر بزار اینجا واسه دانلود بعد نتیجه رو بهت میگیم اصلا شاید مشکل از اکلیپس باشه
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۳/۰۸, ۰۸:۱۴ ب.ظ)'hamidreza2000' نوشته: این که فقط یه پروژه هست

آن را به شکل یک پروژه اندروید در کنار سایر پروژه های اندروید می بینید، اما در واقع یک کتابخانه (library) است که باید به آن ارجاع بدهید. شما مراحلی که شرح دادم را اجرا کنید، مشکل پروژه حل خواهد شد.

bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان