انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات مختلف با اندروید استادیو 2.1.1

مشکلات مختلف با اندروید استادیو 2.1.1

سلام دوستان
من چند روز پیش اندروید استادیو رو آپدیت کردم به نسخه ی 2.1.1 
نمیدونم چرا بعد از آپدیت و سینک کردن پروژه م پروفورمنس برنامه ای که دارم روش کار میکنم به شدت پایین اومده !!!
قبلا خیلی عالی اجرا میشد و اصلا لگ یا کندی نداشت ولی الان مشکلات متعددی هم خود اندروید استادیو و هم پروژه م پیدا کرده مثلا :

قبل از آپدیت حجم کش برنامه کمتر از 2 مگ بود الان با اولین اجرا (برنامه رو آنیستال و دوباره نصب کردم) حتی قبل از این که متد های کش کردن اطلاعات اجرا بشن کش برنامه میشه 31 مگابایت !!!!!!!!

وقتی برنامه اولین اجرا میشه چون اکتیوتی ها رو تو یه پردازش جدید ران میکنم حدودا 10 ثانیه طول میکشه که اکتیوتی لوگو بیاد بالا !!!!! قبلش صفحه کاملا سفیده (به جز navigation bar و status bar) قبلش نهایتا 1 ثانیه طول میکشید

recyclerView ها لگ پیدا کرده یکم البته 

و عجیب تر این که یه بار آیکون ها با هم جا به جا شده بودن !!!! مثلا آیکون بازگشت رفته بود جای یه آیکون دیگه !!! و فورس کلوز داد و از یه خط خالی تو یه فایل بی ربط خطا گرفت !!!!

و اما خود اندروید استادیو :

کد ها خود به خود به هم میریزن !!!!!! اولش فکر کردم که دستم خورده یا کسی انگلوک کرده ولی بار دوم که اتفاق افتاد فهمیدم مشکل از خودشه

لوگ کت اشتباه خطی که باگ داره رو نشون میده 

میترسم بزنه پروژه رو پاک کنه !!!!

اولش فکر میکردم اشتباه از من بوده ولی بعد که فکر کردم دیدم دقیقا بعد از آپدیت اینطوری شده 
آیا کسی همچین مشکلاتی رو مشاهده کرده 
با تشکر  Iran
پاسخ

پیام‌های این موضوع
مشکلات مختلف با اندروید استادیو 2.1.1 - توسط دیب دمینی - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲, ۱۲:۵۱ ق.ظ
RE: مشکلات مختلف با اندروید استادیو 2.1.1 - توسط dost-67 - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲, ۰۱:۱۵ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان