انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سوال قبل از انتشار برنامه

چند سوال قبل از انتشار برنامه

ا سلام و درود به همه ی عزیزان بزرگوار که دانششون رو در اختیار دیگران قرار میدن ، او هم بی چشمداشت

چند سوال کوتاه دارم که تمنا دارم با حوصله و لطف همیشگی ،هرکدام از سوالها رو که لطف میکنید،توضیح بدین دوستان عزیزم.

1- وقتی اپ مون محتوایی هستش و شامل چندین عکس و تعدادی فایل صوتی و ویدیویی هستش،چطوری حجم اپ رو پایین نگه داریم یا کاهش بدیم ؟یا اصلا مثلا اپ محتوایی با حجم بالفرض تا 100 مگ طبیعیه؟

2- چجوری از بک آپ گرفتن اپمون که فروشی و یا پرداخت درون برنامه ای هستش ،و ارسال کامل اپ به گوشی دیگه ای جلوگیری کنیم؟

3-کدنویسی یک اپ برای حالت فروشی و یا رایگان متفاوت هستش؟اگر یکسانه،پس چطوری از بک اپ و ارسالش به بقیه (مثلا با بلوتوث)جلوگیری کنیم؟

4-برای درک درست من از درون پرداختی،لطفا توضیح بدین که برنامه ای که درون پرداختی ارائه میشه،دانلود اپ اولیه به چه صورته؟منظورم اینه که مثلا برای یه اپ محتوایی آیا تمام محتوای برنامه قبل از خرید برای کاربر ارسال میشه اما اجازه دسترسی به اون قسمتها رو نداره یا اینکه مثلا محتوای قسمتهای پولی بعد از خرید ارسال ارسال میشه ؟

با تشکر بی پایان 
Flower
book دارم میخونم تا یاد بگیرم.
تحت تعلیم همه شمایی که از ارایه دانش خود ،به دیگران دریغ نمیکنید .با تشکر Angel 
پاسخ

پیام‌های این موضوع
چند سوال قبل از انتشار برنامه - توسط zanyyy - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵, ۰۵:۲۲ ب.ظ
RE: چند سوال قبل از انتشار برنامه - توسط s.saeid - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶, ۰۱:۲۰ ب.ظ
RE: چند سوال قبل از انتشار برنامه - توسط zanyyy - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲, ۰۹:۱۳ ب.ظ
RE: چند سوال قبل از انتشار برنامه - توسط mahdi10539 - ۱۳۹۵/۰۳/۱۶, ۱۲:۰۳ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان