انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیکامپایل (decompile) کلاس های جاوا (java)

دیکامپایل (decompile) کلاس های جاوا (java)

(۱۳۹۴/۱۱/۱۲, ۰۴:۱۸ ب.ظ)Mr.best نوشته:
(۱۳۹۴/۱۱/۱۲, ۰۲:۱۷ ب.ظ)sinabelle نوشته: باید یه راهی باشه که بتونبم کلاسارو کامل بر گردونیم، بنده classes.dex رو هم دیکامپایل کردم ولی کدهاش کاملا صحیح نیست و تو ایکلیپس ارور میده. ادمین جان خودت روشی چیزی بلد نیستی بهمون بگی؟؟؟
با apktool  هم کردم نمیشه یا کلا اگرم راهی نیست بگیدآیا راهی هست که کلاسهای جاوارو به دکس (dex) برگردونیم؟؟؟
باتشکر...

سلام خدمت دوست عزیزم،
من به شما این سایت رو معرفی میکنم میتونید فایل apk رو همون جا دیکامپایل کنید و کلاس هاشم سالم سالم به شما تحویل میده ولی برخی برنامه ها که امضاء دارن نمیشه من خودم از این سایت استفاده میکنم.

http://www.javadecompilers.com/apk

سلام
مرسی از شما ولی خب بیشتر برنامه ها امضا دارن ، مثلا تلگرام،اینساگرام،کلش آف کلنز و... کمتر برنامه ای رو میشه پیدا کرد که keystore نداشته باشه.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
دیکامپایل (decompile) کلاس های جاوا (java) - توسط sinabelle - ۱۳۹۴/۱۱/۱۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ
RE: دیکامپایل کلاس های جاوا - توسط s.saeid - ۱۳۹۴/۱۱/۱۱, ۱۲:۱۶ ب.ظ
RE: دیکامپایل کلاس های جاوا - توسط dost-67 - ۱۳۹۴/۱۱/۱۱, ۱۲:۲۲ ب.ظ
RE: دیکامپایل (decompile) کلاس های جاوا (java) - توسط sinabelle - ۱۳۹۴/۱۱/۱۲, ۰۲:۱۷ ب.ظ
RE: دیکامپایل (decompile) کلاس های جاوا (java) - توسط Mr.best - ۱۳۹۴/۱۱/۱۲, ۰۴:۱۸ ب.ظ
RE: دیکامپایل (decompile) کلاس های جاوا (java) - توسط sinabelle - ۱۳۹۴/۱۱/۱۲, ۰۷:۳۱ ب.ظ
RE: دیکامپایل (decompile) کلاس های جاوا (java) - توسط s.saeid - ۱۳۹۴/۱۱/۱۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ
RE: دیکامپایل (decompile) کلاس های جاوا (java) - توسط sinabelle - ۱۳۹۴/۱۱/۱۲, ۱۱:۳۵ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان