انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشارکت در پروژه مارکت اندروید

مشارکت در پروژه مارکت اندروید

ا سلام خدمت یکا یک همکاران

با این که خیلی از برنامه نویسان اندروید  برای فروش برنامه های خود مجبور هستند برنامه ها رو توی مارکت کافه بازار و مایکیت منتشر کنند و این مارکت ها دارند داد میزنند که داریم کلاه برداری میکنیم و این بزرگترین ضرر به برنامه نویس هستش چرا ؟

چون

اگر برنامه شما قیمتش 2000 تومان باشه  و هزار بار فروش بره مبلغی که به کافه بازار میرسه 800 هزار تومان مفت و بدون هیچ زحمتی و فقط یک میلیون دویست هزار تومان به دست برنامه نویس که واقعا پوستش کنده میشه تا برنامه رو بنویسه میرسه خوب به این کار چی میگن ؟  کلاه برداری همه اینها به کنار جدیدن بازار داره کم کم به برنامه های که رایگان منشتر شده اند زیادی و بیش از حد گیر میده همون برنامه رو یک سری تغییر بدید تغییرات کوچیک و پولی کنید میبینید بدون هیچ مشکلی تایید میکنه

حالا بنده  تصمیم گرفتم مارکتی طراحی کنم که دیگه نیاز نباشه برنامه نویس این جوری باج بده تا برنامش فروش بره فقط چون دست تنها هستم و حدودا 5 پروژه دیگه ریخته سرم به چند نفر که با اصول برنامه نویسی آشنایی دارند  نیاز دارم تا این برنامه رو تکمیل کنم

سرور ، تبلیغات ، هزینه های اولیه مورد نیاز مانند مجوز و دیگر مسائل همش با بنده هستشدر صورت تمایل میتونید با من تماس بگیرید 09169354621

بزودی
پاسخ

پیام‌های این موضوع
مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط seven7up - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷, ۰۱:۴۷ ق.ظ
RE: مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط Ayma - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ
RE: مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط داش بهروز - ۱۳۹۴/۰۸/۱۵, ۰۸:۱۳ ب.ظ
RE: مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط XPDT - ۱۳۹۴/۰۸/۱۵, ۰۹:۳۰ ب.ظ
RE: مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط s.saeid - ۱۳۹۴/۰۸/۱۶, ۱۰:۵۴ ق.ظ
RE: مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط داش بهروز - ۱۳۹۴/۰۸/۱۶, ۰۳:۵۵ ب.ظ
RE: مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط XPDT - ۱۳۹۴/۰۸/۲۹, ۰۲:۳۰ ب.ظ
RE: مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط coleus.moon - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹, ۰۲:۴۰ ق.ظ

پرش به انجمن: