انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست از توسعه دهنده ها

درخواست از توسعه دهنده ها

(۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ)'rouhollah' نوشته: سلام 

کافه بازار کار درستی رو انجام میده و شما خیلی سخت میگیرید مثلا اگه شما داخل برنامه تون بنویسید که منبع مطالب فلان جا هست مگه چیزی ازتون کم میشه ؟ و شاید مثلا شما مطالبتون رو از وبی کپی کرده باشید که اجازه ی کپی رو داده اما شما از کجا میدونید ، شاید همون وب این مطالب رو از جایی کپی کرده که اون سایت کپی رو آزاد نزاشته پس ذکر منبع اصلا از نظر انسانی لازمه که داخل برنامه باشه.
بعدشم بازار خیلی مدیریت خوبی داره فقط خیلی از دوستان که برنامه های به شدت بد کیفیت رو میسازن انتظار دارن باهاشون مثل برنامه نویس های خوب برخورد بشه. من خودم به تازگی برنامه نویسی رو شروع کردم و تا بحال سود خوبی داشتم و بازار کوچکترین خللی در کارم ایجاد نکرده چون برنامه هام با اینکه محتوا محور بودن تا بحال مواردی مثل کپی رایت رو رعایت کردن . 
و اگه محتوای برنامه تون رو توسط خودتون نوشته بشه بازار خودش اینو میفهمه و ایرادی جهت "ذکر منبع" از شما نمیگیره چون خودم تست کردم . 

و کار خوبی نیست که این همه زحمت های کافه بازار رو در این زمینه نادیده بگیرید. و بخوایید مانعی بشید که جلوی کار این مارکت رو بگیرید . 

و به نظر من ای کاش باز هم کافه بازار کمی سخت گیری هاش رو زیاد تر میکرد چون واقعا خیلی از برنامه های داخل بازار خیلی بدکیفیت هستند و یه روز هم برای اون برنامه جهت کدنویسی وقت نزاشتن.

شما بهتره مطالب بنده رو درست بخونید تا درست بتونید جواب بدید.
اولا بنده خوشبختانه یا متاسفانه توی این چند سال  ،یک نرم افزار هم واسه مارکیتنگ بازار نساختم .
دوما بنده هیچ مشکلی با قانون کپی رایت ندارم ،چون یکی از اصول اخلاقی رعایت قوانین دیگران است.
پس بهتره مباحث با هم قاطی نکنید ،
ثالثا همون طور که گفتم مطالب برداشتهای آزاد از چند وبلاگ  و سایت شخصی بود که مدیر وبلاگ و سایت ،تحلیل های خودشون نوشته بودند،پس تمامی حقوق مطالب به عهده خود صاحب وبلاگ بود ،و ذکر منبع رو بلا مانع دونستند.
رابعا همون طور که گفتم این دوستمون منبع رو در توضیحات ذکر کرده بود .
و بهتره شما بنده(10-9) قوانین خوده کافه بازار رو بخونید.

و درآخر بحث به هیچ عنوان کیفیت اپلیکیشن نبود که شما مطرح میکنید.
همون طور مشخض است از عنوان موضوع ،بحث سلیقه ای برخورد کردن برخی کارشناسان ممیزی کافه بازار هستند .
دلیل اون هم برمیگرده به بازار انحصاری در این حوزه.مطمئنا اگر در این حوزه مارکتنیگ های دیگه رشد کنند که (خوشبختانه 2 مورد رو بنده میشناسم که رشد خیلی خوبی داشتند)
باعث میشه ،کافه بازار به توسعه دهندگانش بیشتر احترام بزاره.

پاسخ

پیام‌های این موضوع
درخواست از توسعه دهنده ها - توسط داش بهروز - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ
RE: درخواست از توسعه دهنده ها - توسط dost-67 - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ
RE: درخواست از توسعه دهنده ها - توسط rouhollah - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ
RE: درخواست از توسعه دهنده ها - توسط داش بهروز - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ
RE: درخواست از توسعه دهنده ها - توسط developer_app(CYR) - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ
RE: درخواست از توسعه دهنده ها - توسط rouhollah - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶, ۰۸:۰۵ ق.ظ
RE: درخواست از توسعه دهنده ها - توسط s.saeid - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ
RE: درخواست از توسعه دهنده ها - توسط Erfannj - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان