انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک سوال کلی که فقط حرفه ای ها جواب میدن (راه اندازی مارکت اندروید)

یک سوال کلی که فقط حرفه ای ها جواب میدن (راه اندازی مارکت اندروید)

سلام من چند وقت پیش میخاستم یه مارکت بزنم [عکس: biggrin.gif] اون موقع نمیدونستم چقد کار میخاد و پروژه شکست خورداصولا آدمی نیستم که یه کارو نیمه تمام بذارم پس الان بعد حدود یک سال دوباره میخام یه مارکت بزنممهم نیست مارکت مزخرف باشه یا یه چیز در حد گوگل پلی ، اما من باید مارکتو بزنم پس به سوالات زیر پاسخ دهید نوکرتونم : 1- برای شروع به حداقل چند نفر کارمند نیاز هست ؟2-برای شروع حدود چقدر سرمایه لازمه ؟ 3- مهم ترین سوال اینه که چطوری برنامه ی اندروید این مارکت رو بسازم - اصلا نمیخام جزئی برام جواب بدین یه چیز کلی بگین مثلا ( باید برنامه رو وصل کنی به دیتابیس سایت مارکت و همش بروز رسانیش کنی و...) لطفا لطفا لطفا نگید برو ی سرچ بزن تو گوگل که به این جمله حساسیت پیدا کردم دیگه[عکس: biggrin.gif] کسایی که خودشون هیچی بلدنیستن میگن تو گوگل سرچ کنلطفا لطفا لطفا فقط حرفه ای ها جواب بدنلطفا لطفا لطفا از خودتون مزخرفات در نیارین مثلا برای شروع 20000000 میلیون تومن نیاز داری با 10000 نفر کارمند - مارکت پلازا بیشتر از 50-60 کارمند نداره و مزخرف بافتن فقط گند میزنه به رویای مردم اینو بدونین که اگه رویایی نداشته باشین نمیتونین پیشرفت کنینو اگه برنامه نویسای ایران پیشرفت نکنن علم ایران هم پیشرفت نمیکنهچند وقت یگه هم تحریم های گوگل برداشته میشه دهن کافه بازار و .. سرویسه پس حواستون باشهاگه این پروژه شکست نخوره ، من تی مارکتی که راه میندازم از برنامه نویسا 15 درصد مالیات میگیرم این یعنی نصف بقیه مارکت ها که ازتون 30 درصد میگرنخدا پشت و پناهتون کمکم کنید
---------------------------------------
منظر کاربران حرفه ای تر مثل اقای گلمکانی و mohammadjobeh و داش بهروز و... هستم
پاسخ

پیام‌های این موضوع
یک سوال کلی که فقط حرفه ای ها جواب میدن (راه اندازی مارکت اندروید) - توسط asnad2936 - ۱۳۹۴/۰۷/۰۹, ۱۲:۲۹ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان