انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 4 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گلایه از دوستان

گلایه از دوستان

متاسفانه برخی از دوستان در سوال پرسیدن برخی موارد رو رعایت نمیکنند.
تا جایی که بنده میدونم این انجمن برای رفع مشکلات دوستان در بخش کد نویسی اندروید است،نه ارائه کد آماده و حاضر .چون بیشتر کسایی که اندروید کار میکنند و مهارت پیدا کردند،سعی کردند خودشون با سعی و تلاش مشکلات بوجود آمده رو حل کنند،نه اینکه  با کد آماده به اصطلاح حاضر خوری کنند. این انجمن هم بنابر گفته خوده آدمین سعی میکنه مشکلاتی که برای دوستان بوجود آمده رو تاحد توان برطرف کنه.

مثلا چندین مورد که خیلی من مشاهده کردم:
1- آدمین یا بنده ویا  برخی دوستان ،به مشکل دوستان جواب دادیم،سعی کردیم که جواب طوری  باشه که شخص بتونه مشکلش رو حل کنه.اما میبینیم اون شخصی که موضوع رو مطرح کرده میاد زیرش مطالبی با این عنوان میزاره: " آقا کد آماده اش هم بزارید!.. یا "اگه لطف کنید این به صورت پروژه دربیارید و واسم ارسال کنید!"......

2- برخی از دوستان سوالشون به صورت کلی است.  مثلا: "دوستان بنده با ساخت لیست ویو مشکل دارم"
خب مشکل کجاست؟.اینکه دنبال آموزش هستید ،داخل سایت مطالب آموزشی اندروید رو بخونید. یا اگر به دنبال یه کد حاضر آماده هستید.قوانین انجمن اینه که ارائه کد آماده نمیده.

3- برخی از دوستان مشکل مطرح میکنند اما بدون اطلاعات دقیق :."مثلا برنامه من فورس کلوس میده. "
این بدونید فورس کلوس بینهایت دلیل میتونه داشته باشه.و بدون قرار دادن لوگ کت نمیشه پاسخگویی کرد.

خواهشا موارد بالا رو رعایت کنید. سعی کنید مشکلی که بوجود میاد اول تلاش کنید و موارد ها رو به دقت چک کنید اگر به نتیجه نرسیدید مشکل مطرح کنید.

آدمین اگه مواردی هست بگید یا اگه قسمتی از حرف من درست نیست تصحیح کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، 00Alireza00 ، s.saeid ، دیب دمینی ، rayej.ir ، so2011 ، onestar ، rouhollah

پیام‌های این موضوع
گلایه از دوستان - توسط داش بهروز - ۱۳۹۴/۰۶/۳۱, ۰۶:۵۸ ب.ظ
RE: گلایه از دوستان - توسط admin - ۱۳۹۴/۰۷/۰۱, ۰۶:۰۷ ق.ظ
RE: گلایه از دوستان - توسط s.saeid - ۱۳۹۴/۰۷/۰۱, ۱۲:۵۶ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان