انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اینترنت در اندروید

اینترنت در اندروید

سلام
 Adminدر انجمن در اینجا http://www.kelidestan.com/forum/showthre...2#pid13782
پاسخ دادند که روش جسون بهتره و شماره کلید هم دادند.
من اون کلید رو قبلا خونده و انجام دادم ولی دو تا مشکل دارم.هر کدوم رو توضیح میدم و آخرش سوالم رو می پرسم:
1-اول کاربر میاد توی اکتیویتی.چون تا حالا با جیسون کاری نداشته لیست ویو خالیه و چیزی در اکتیویتی نمی بینه.بعد روی یه دکمه کلیک میکنه که باعث میشه روش جیسون شروع بشه.در هنگام اجرای جیسون کاربر فقط یه دیالوگ میبینه که نوشته در حال دریافت اطلاعات.و بعد هم دیالوگ میره و لیست ویو نمایش داده میشه.خوب، تا اینجا رو تو کلید شماره 2651 گفته بودید البته یکم هم خودم تغییرش دادم.حالا کاربر میاد از نرم افزار بیرون و دوباره بعدا میره توش.اینجا دوباره لیست ویو خالیه چون جایی ذخیره نکردیم اطلاعاتی رو که با روش جیسون دریافت کرده بودیم. اطلاعات دریافتی رو چجوری باید ذخیره کنیم.در انجمن که لینکش اول همین مطلبه گفته بودند که در آرایه یا لیست آرایه ذخیره کنیم و بعد در دیتابیس. یکی اینکه لطفا راهنمایی کنید چجوری ذخیره کنیم به این روش هایی که گفتید. و بعدش توی چه دیتابیسی ذخیره بشه؟ توی خارجی یا داخلی؟
2-چجوری میشه کاری کرد که هر وقت کاربر به اینترنت وصل شد در نرم افزار ما در پس زمینه یه جیسون اجرا بشه و یه آدرس رو چک کنه؟
خیلی خیلی از شما متشکرم
پاسخ

پیام‌های این موضوع
اینترنت در اندروید - توسط hadiho - ۱۳۹۴/۰۶/۳۱, ۰۱:۴۳ ب.ظ
RE: اینترنت در اندروید - توسط داش بهروز - ۱۳۹۴/۰۶/۳۱, ۰۷:۰۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان