انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد notification ها در اندروید

سوال در مورد notification ها در اندروید

سلام دوستان :
مطالب مربوط به کلید شماره 2611 و همچنین سوال چند سوال در مورد notification که در سایت بود رو نگاه کردم. من می خواهم در اپلیکیشن خودم از notificaton ها استفاده کنم و در صورتی که ورژن برنامه تغییر کرده بود به کاربر اطلاع بدهم . (با قرار دادن مثلا یک عدد در صفحه php ):
سوال من اینجا است که عرف نرم افزار ها برا ارسال notifiacton  چیست؟
1- فقط اطلاع کاربر از آمدن ورژن جدید و مثلا نمایش یک url برای اینکه خود کاربر اگر تمایل داشت اون رو دانلود کند؟
2- اطلاع از تغییر بعضی محتویات و اینکه اگر روی notification زد . فقط محتویات برنامه به روز شود . مثلا دیتابیس برنامه آپدیت شود اما ظاهر نرم افزار و موارد دیگر نه ؟
3- مورد اول بعلاوه اینکه اگر کاربر روی notification زد کلا  نرم افزار جدید دانلود شود و همه چیز از دیتابیس تا تغییرات دیگر عوض شود یعنی مثل اینکه برنامه رو پاک کنیم و ورژن جدید را نصب کنیم (به صورت اتوماتیک)؟
برای مورد دوم چطور متوجه شویم که تمام دیتابیس به سلامت دانلود شده آیا می توان یک پروگرس بار یا یه چیز دیگه شبیه اون قرار داد؟  و برای مورد سوم هم من هیچ ایده ای ندارم اگر کسی من رو راهنمایی کنه ممنون می شم . با تشکر
پاسخ

پیام‌های این موضوع
سوال در مورد notification ها در اندروید - توسط saeed - ۱۳۹۴/۰۶/۱۶, ۰۸:۴۵ ب.ظ
RE: سوال در مورد notification ها در اندروید - توسط Erfannj - ۱۳۹۴/۰۶/۱۶, ۰۹:۳۶ ب.ظ
RE: سوال در مورد notification ها در اندروید - توسط saeed - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷, ۰۸:۲۷ ق.ظ
RE: سوال در مورد notification ها در اندروید - توسط Erfannj - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷, ۰۷:۰۱ ب.ظ
RE: سوال در مورد notification ها در اندروید - توسط saeed - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸, ۱۲:۲۷ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان