انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل دریافت اطلاعات کاربر در برنامه اندروید

مشکل دریافت اطلاعات کاربر در برنامه اندروید

سلام من یک برنامه ساده در نظر دارم که در اون فرد کلمه ای رو می نویسه و برنامه متنی رو پشت سر اون قرار میده و فرد با کلیک روی دکمه ای برورز یا برنامه ای رو انتخاب میکنه و اون کلمه و متن وپشت سرش به برورز داده میشه من تا این جاش رو رفتم اما وقتی یک بار از برنامه استفاده میشه دیگه برنامه فقط کلمه بار اول کاربر رو به متن اضافه میکنه نه کلمه ای که الان نوشته لطفا کمک کنید اینم کدی هست که استفاده کردم

کد پی‌اچ‌پی:
private EditText urlEditText;urlEditText = (EditTextfindViewById(R.id.urlField);

//ایجاد یک رویداد کلیک برای گرفتن ادرس سایت از تکست باکس وفرستادن اون به برورزButton openUrl = (Button) findViewById(R.id.goButton);
openUrl.setOnClickListener(new OnClickListener() {

@
Override
public void onClick(View view) {//گرفتن ادرس از تکیت باکسfinal String url = urlEditText.getText().toString();
if (validateUrl(url)) {
    button1 = (ButtonfindViewById(R.id.goButton);
    button1.setOnClickListener(new OnClickListener() {
        @Override
        public void onClick
(View arg0) {
            Animation anim=AnimationUtils.loadAnimation(Telegramfindid.thisR.anim.tween);
            button1.startAnimation(anim);
            Intent browserIntent = new Intent(Intent.ACTION_VIEWUri.parse("http://telegram.me/" url));
            startActivity(browserIntent);
        }
    });

private 
boolean validateUrl(String url) {
return 
true;
}
}); 

متوجه شدید کاربر بعد از نوشتن کلمه مورد نظر به آدرس http://telegram.me/+url میره که url همون کلمه کاربره اما در برنامه بعد از یک با استفاده دیگه نمیشه استفاده کرد و فقط همون کلمه اولی که نوشته شده به برورز میره نه کلمه جدیدی که کاربر نوشته لطفا راهنمایی کنید 
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پیام‌های این موضوع
مشکل دریافت اطلاعات کاربر در برنامه اندروید - توسط morteza2020 - ۱۳۹۴/۰۶/۰۵, ۰۴:۰۹ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان