انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور هنگام ایجاد پروژه در اکلیپس

ارور هنگام ایجاد پروژه در اکلیپس

(۱۳۹۴/۰۵/۲۶, ۱۲:۱۶ ب.ظ)'mina73' نوشته:
(۱۳۹۴/۰۵/۲۶, ۱۱:۴۱ ق.ظ)'hamidrezass' نوشته: سلام :
احتمالا مشکل شما در add کردن support_library به برنامه ایجاد شده :
اول باید مطمئن شوی که android-support-v7-appcompat.jar رو استفاده می کنی و  به پروژه خودت add کردی یا نه؟ روی پروژه راست کلیک کلیک بعد properties بعد در قسمت پنجره باز شده android رو انتخاب کن و بعد پائین در قسمت library ببین کتابخانه android-support-v7-appcompat.jar  وجود دارد و تیک سبز داشته باشد.
اگر نبود که باید اضافه کنی و مشکلت حل میشه (نکته: اگر تازگی workspace خودت رو عوض کردی باید این کتابخانه رو هم به اونجا هم منتقل کنی چون ایکلیپس به این مورد اشکال خواهد گرفت)

دوست عزیز مرسی
مسیری رو که گفتی رفتم ولی android-support-v7-appcompat.jar کلا اونجا نبود ، باید چطور به لیست library اضافه ش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
توی اینترنت هم سرچ کردم ولی پیدا نکردم........

اونجایی که نصب کردی باید یک فایل فولدر extra باشه داخل آن android و بعد support و داخل آن ورژن های مختلف این کتابخانه
اگر داری از مسیری که قبلا گفتم add رو بزن و اضافه کن
اگر از adt bound استفاده کردی که این کتابخانه داخل خودش هست.
اگر نه، اونجایی که برنامه رو نصب کردی sdk manager.exe رو باز کن بعد باید بزاری لود بشه بعد ببین تیک مربوط به android support library خورده یا نه اگر نداری باید اضافه کنی . اگر بخواهی از گوگل اضافه کنی باید پروکسی رو برای اس دی کی set کنی در قسمت tools , بعد options یا اگر دسترسی نداری باید android support library ای که مطابق با ورژن sdk  می باشد رو دانلود کنی . (گوگل همیشه آخرین نسخه رو پیشنها می ده)

پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، mina73

پیام‌های این موضوع
ارور هنگام ایجاد پروژه در اکلیپس - توسط mina73 - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶, ۰۷:۵۹ ق.ظ
RE: ارور هنگام ایجاد پروژه در اکلیپس - توسط hamidrezass - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶, ۱۱:۴۱ ق.ظ
RE: ارور هنگام ایجاد پروژه در اکلیپس - توسط mina73 - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶, ۱۲:۱۶ ب.ظ
RE: ارور هنگام ایجاد پروژه در اکلیپس - توسط hamidrezass - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶, ۱۲:۲۹ ب.ظ
RE: ارور هنگام ایجاد پروژه در اکلیپس - توسط mina73 - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ
RE: ارور هنگام ایجاد پروژه در اکلیپس - توسط admin - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶, ۰۱:۲۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان