انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت مجموعه تصویری آموزش برنامه نویسی اندروید توسط مدیر سایت کلیدستان

ساخت مجموعه تصویری آموزش برنامه نویسی اندروید توسط مدیر سایت کلیدستان

با سلام خدمت کاربران سایت کلیدستان. 
بیش از 2 سال از شروع آموزش برنامه نویسی اندروید در سایت کلیدستان می گذرد. تا به امروز، بیش از 380 مبحث آموزشی (کلید) رایگان در این زمینه نوشته شده است (توسط اینجانب)، که درصد بالایی از نیازمندی های برنامه نویسان اندروید را پوشش می دهد. همچنین سعی شده است که به تعداد زیادی از سوالات کاربران در انجمن سایت پاسخ داده شود.
با پایان کدنویسی بخش های مختلف فروشگاه اندروید کلیدستان  (دانلود فروشگاه)، بنده فرصتی تازه برای ارائه خدمتی دیگر در این زمینه دارم. البته پیشنهادهایی در زمینه همکاری به بنده ارائه شده است، اما قطعی نیست (احتمالا منتفی است) و بنابراین قصد دارم که یک خدمت تازه را شروع کنم.
سایت کلیدستان تا به امروز آموزش تصویری (به صورت فایل های ویدئو) ارائه نکرده است. البته سعی بنده این بوده که تمامی نیازهای برنامه نویسان اندروید در خود مباحث متنی برطرف شود، اما برخی از مخاطبان ممکن است که تمایل به تماشای آموزش های تصویری داشته باشند. همچنین آموزش های تصویری، امکان آموزش پروژه های بزرگتر و کامل تر را فراهم می کند.
بنده نیز با پشت سر گذاشتن تجربه فروشگاه اندروید کلیدستان، این آمادگی را دارم که تجارب خود را از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته در اختیار کاربران قرار بدهم. همچنین تابستان در پیش است و فرصتی مناسب برای ارائه این مجموعه می باشد.
باید توجه داشت با توجه به زمان و انرژی که صرف این کار خواهد شد، آموزش ها رایگان نخواهد بود و احتمالا تنها چند مبحث ابتدایی آموزش ها برای آشنایی کاربران با کیفیت مجموعه مورد نظر، به صورت رایگان منتشر می شود.
بنابراین بنده تصمیم گرفتم که یک ارزیابی در مورد میزان تمایل کاربران برای ارائه این مجموعه داشته باشم. یعنی تنها در صورتی ساخت این مجموعه شروع می شود که در کاربران سایت، تمایلی برای خریداری آن مشاهده کنم.
بنابراین نظر شما کاربران سایت برایم بسیار با اهمیت است و دوست ندارم بدون نظرسنجی از شما، هیچگونه اقدامی انجام بدهم.
مواردی که می توانید در مورد آنها بحث کرده و نظر خود را اعلام بفرمایید :

1- مواردی که در آموزش ها گنجانده شوند (سرفصل های آموزشی)
2- قیمت مجموعه (متناسب با محتوای آموزشی مورد درخواست شما)
3- زمان ارائه اولین سری مجموعه (احتمالا در اولین روزهای تابستان) و همچنین روند زمانی ادامه داشتن آن 
4- شیوه ساخت آموزش ها (تنها به صورت فیلم و یا تعاملی با کاربر و یا شیوه های ترکیبی دیگر)
5- شیوه ارائه مفاهیم پایه و مفاهیم پیشرفته تر
6- شیوه آموزش پروژه های اندروید نمونه
و ... (هر چیزی که برایتان اهمیت دارد را ذکر نمایید)

اگر احساس کنم که این مجموعه تعداد مخاطبان زیادی خواهد داشت، ان شاء الله ساخت آن را شروع می کنم. 
سعی می کنم بر اساس نظر کاربران، این ارسال را ویرایش کرده و نکاتی را به آن اضافه کنم.
خواهشمندم حتما سرفصل های آموزشی مورد نظر خود و همچنین قیمتی که برای آن مناسب می دانید را ذکر نمایید. دقت کنید که محدودیتی در سرفصل ها وجود ندارد و حتی پیچیده ترین پروژه های اندروید را نیز می توانیم در سرفصل ها ذکر کنیم، اما باید قیمت مجموعه نیز متناسب با این سرفصل ها باشد، یعنی هرچقدر که سرفصل ها شامل پروژه های پیچیده تر باشند، قیمت مجموعه نیز افزایش خواهد یافت.
منتظر نظرات دوستان هستم.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط am5152 ، 00Alireza00 ، khunires ، داش بهروز ، mpi ، Java_man ، iman ، دیب دمینی ، zanyyy

پیام‌های این موضوع
ساخت مجموعه تصویری آموزش برنامه نویسی اندروید توسط مدیر سایت کلیدستان - توسط admin - ۱۳۹۴/۰۳/۱۶, ۰۸:۵۳ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان