انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت پروژه در بازار با فراموشی ورژن نام و ورژن کد در مانیفست

ثبت پروژه در بازار با فراموشی ورژن نام و ورژن کد در مانیفست

سلام
من فراموش کردم ورژن رو قید کنم در مانیفست.و حالا اجازه آپلود ورژن جدید با نسخه ی ست شده رو نمیده و میگه :

There is currently a package with the same version code for this app in the repository.

با پشتیبانی تماس گرفتم و راه حل شان : 

نقل قول:سلام،همکار گرامی، امکان حذف بسته‌ی بارگذاری شده وجود ندارد. جهت بارگذاری بستهٔ جدید در برنامه، شما باید در محیط توسعهٔ برنامه، تنها ورژن‌کد (VersionCode) را با اعداد صحیح ارتقاء دهید. توجه کنید که ورژن‌نیم (VersionName) از ورژن‌کد مجزاست. به عنوان مثال اگر ورژن‌کد قبلی 1 بوده است، این بار باید 2 باشد و به همین صورت بسته‌های بعدی 3 ، 4 و ... .لطفاً توجه فرمایید در بارگذاری بستهٔ جدید، نام بسته (PackageName) را تغییر ندهید. جهت بارگذاری وارد پنل شوید، سپس وارد برنامه شوید و از سربرگ «بسته‌ها» بستهٔ جدید را بارگذاری فرمایید. در صورتی‌که برنامه هنوز منتشر نشده است، درخواست بررسی را ارسال فرمایید تا برنامه در صف بررسی قرار گیرد. با احترام و آرزوی موفقیت،ساسان تقوایی

انجام دادم و نشد باز هم ارور داد.
بهترین کاری که میشه کرد چیست ؟
مشکل از اسکریپت بازار هست بهشون هم گرفتم و این هم جواب:

نقل قول:سلام، توسعه‌دهندهٔ گرامی، لطفاً توضیحات بالا را به دقت مطالعه فرمایید. لازم است ورژن‌کد را ارتقاء دهید و بسته را بارگذاری نمایید.امکان حذف بسته وجود ندارد. با احترام،
مهرناز احمدی

و متاسفانه مهناز خانوم هم پاسخ قطعی نداد.نمیدونم باید چیکار کنم نسخه قبل یکم مشکل داشت ولی الان نداره.مانیفست نسخه جدید رو همه رقمه تست کردم نشد.
راه حل چیست؟
متشکرم.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
ثبت پروژه در بازار با فراموشی ورژن نام و ورژن کد در مانیفست - توسط am5152 - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹, ۱۲:۵۸ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان