انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال فایل مورد نظر به حافظه خارجی با استفاده از button (در برنامه نویسی اندروید)

انتقال فایل مورد نظر به حافظه خارجی با استفاده از button (در برنامه نویسی اندروید)

با سلام
1-من میخوام یه برنامه بسازم که فایل هایی که درون خود برنامه هست با کلیک بر روی یک button بره تو فولدر مورد نظر من تو حافظه خارجی اما دقیقا نمی دونم چیکار کنم؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید و در صورت گذاشتن کد توضیح بدین چیکار کردین و هر کد مربوط به چیه که شاید بفهمم.
2-یه سوال دیگه ، برای مثال من چندتا اکتیویتی درست کردم و کار هایی که میخواستم رو توشون انجام دادم چطور میتونم اون هارو ترتیب بندی مرتب کنم که بعد از هم نمایش داده بشن؟؟؟مثل نمایش لوگو برای چند ثانیه و بعد رفتن به منو؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا با توضیح
3-بازم یه سوال دیگه ، چطور میتونم کاری کنم که اگر کاربر رو یکی از دکمه ها کلیک کرد با یه پیام اخطار یا ارور مواجه بشه؟؟؟؟؟؟؟؟
4- و آخریش چطور میتونم اکتیویتی هارو بهم متصل کنم؟؟؟؟؟ برای من یه منو دارم که وقتی کاربر واردش میشه با یه چند تا گزینه مواجه میشه و هرکدوم از اون گزینه ها به یک اکتیویتی مربوط میشه که کاربر با کلیک بر روی گزینه به اون اکتیویتی وارد بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا همه با توضیح باشه.ممنون که وقت میذارید.
با تشکر
پاسخ

پیام‌های این موضوع
انتقال فایل مورد نظر به حافظه خارجی با استفاده از button (در برنامه نویسی اندروید) - توسط BELKA - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱, ۰۵:۲۶ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان