انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عجیب در پخش تعداد بالای موسیقی در برنامه اندروید

مشکل عجیب در پخش تعداد بالای موسیقی در برنامه اندروید

با سلام

یک مشکل عجیب واسه من پیش اومده، کسی می تونه راهنمایی کنه؟

من 50 تا اکتیویتی دارم که تو هر کدوم سه تا  button هست. یکی برای رفتن به اکتیویتی بعدی ، یکی برای پخش موسیقی (که میزان پیشرفت هم روی seekbar مشخص میشه)  و یکی هم برای توقف موسیقی. و زمان موسیقی ها هم کوتاه هستش

مشکل من اینه که وقتی 30 تا از موسیقی ها رو گوش می کنم( چه چند ثانیه چه تا آخر) دیگه با کلیلک روی دکمه پخش دیگه تو هیچ کدوم از اکتیویتی ها موسیقی پخش نمیشه، حتی اگه برنامه رو ببندم و دوباره باز کنم. و برای درست شدن باید حتما برنامه رو دوباره نصب کنم که بعد از نصب دوباره هم بیشتر از 30 تا موسیقی را نمیشه گوش داد

اینم اضافه کنم که فرقی نمیکنه که تو کدوم صفحات به موسیقی گوش دادی. مثلا من تو اکتیویتی 1 موسیقی رو پخش می کنم . بعد تو 3 و بعد 7 و بعد 50 و بعد 31 و... و وقتی که تعداد موسیقی هایی که گوش کردی( چه تا آخر موسیقی و چه فقط چند ثانیه اش) به 30 تا برسه دیگه  دکمه های پخش کار نمیکنه و هیچ چیزی پخش نمیشه و seekbar هم هیچ پیشرفتی نداره. ولی میتونی به اکتیویتی بعدی و قبلی رفت.فقط نمیدونم چرا دیگه موسیقی پخش نمیکنه

کسی می دونه دلیلش چیه؟؟؟
با تشکر

پاسخ

پیام‌های این موضوع
مشکل عجیب در پخش تعداد بالای موسیقی در برنامه اندروید - توسط alizzz - ۱۳۹۳/۰۹/۲۱, ۰۱:۱۲ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان