انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عجیب در پخش تعداد بالای موسیقی در برنامه اندروید

مشکل عجیب در پخش تعداد بالای موسیقی در برنامه اندروید

(۱۳۹۴/۰۹/۰۶, ۰۵:۲۴ ق.ظ)'حمید' نوشته: از روش thread هم استفاده کردم اما وقتی ثانیه شو کم میکنم با لمس روی دکمه موزیک زود قطع میشود . و وقتی ثانیه شو زیاد میکنم دکمه تا زمان سپری شدن ثانیه ها فرو میره و دکمه های دیگه هم غیر فعال میشن . با این کد . ممنون میشم

کد:
player.start();
                try {
                    Thread.sleep(100);
                }
                catch (InterruptedException e) {
                    // TODO Auto-generated catch block
                    e.printStackTrace();
                }
player.reset();

تفاوتی نکرد. شما موسیقی را پخش می کنید، 0.1 ثانیه توقف thread و بعد کد توقف موسیقی، بنابراین موسیقی اصلا پخش نمی شود (0.1 ثانیه پخش). 
شما کد زیر را تنها در زمانی که می خواهید موسیقی متوقف شود (مثلا هنگام اشاره روی یک دکمه یا ...)، اجرا نمایید (نه دقیقا بعد از کدهای پخش موسیقی) :

کد پی‌اچ‌پی:
player.reset(); 

در واقع کد زیر برای توقف باید به کار رود (در محل مناسب که مربوط به توقف موسیقی است) :

کد پی‌اچ‌پی:
player.stop();
player.reset(); 

قبل از شروع پخش آهنگ بعدی، آهنگ قبلی (یا در واقع MediaPlayer) را stop و reset می کنید و بعد آهنگ بعدی را پخش می نمایید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: مشکل عجیب در پخش تعداد بالای موسیقی در برنامه اندروید - توسط admin - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶, ۰۴:۳۴ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان